gumbo

Jako jo no, asi to bude velká blbinka, ale zatím to správně balancuje tu hranu nekonečné roztomilosti aniž by to spadlo do úplné přeslazenosti. Že to bude to jednoznačně feel good věc jsem čekal, trochu mě překvapilo těch pár "temnějších podtónů" jako byla třeba slova Boha o tom, že "ten svět vyhladí!!!, když budou lidé zlí" a pár obrázků z openingu, které naznačovali dokonce snad i nějaké násilí. Já jsem pozitivně překvapen (moc jsem od toho nečekal) a určitě tomu ještě pár dílů dám. 70% P.S. Pokud máte doma nějaké mazlivé huňaté zvířecí stvoření, tak se vám to určitě bude líbit. ()

Katakimiku

Rok 2024 nám moc hezky začíná spolu s ,,ultimate chill" anime, které už svým názvem Fluffy Paradise prozrazuje, že se bude jednat o tu nejroztomilejší a nejpohodovější sérii roku. V téhle kategorii si osobně radši ještě trochu prostoru nechám, ale popřít to, jak je anime uklidňující taky nemůžu. Po prvním dílu jsem ale docela mile překvapená, že zdejší svět máme možnost poznávat nejen díky hlavní hrdince, ale i zbytku její rodiny. Rodiče musí čas od času na nějaké jednání za důležitými lidmi zdejší společnosti, díky starším sourozencům máme možnost se podívat i na magickou akademii. Celá rodinka je fajn a sympatická a hezky díky ní seriál funguje. Hlavně kvůli tomu mi nevadí malá hlavní hrdinka. Seriál může být do budoucna zajímavý i poznáváním kouzelných fluffy zvířátek, každopádně to ještě uvidíme. Animace ani hudba asi nestojí za zmínku, neurazí ani nenadchnou. Jediná věc, co mi vadí je asi, že naše roztomilá tříletá hrdinka je pořád duší dospělá osoba, čehož není nijak využito, protagonistka se prostě chová většinou na věk jejího nového těla, takže doufám, že alespoň něco s tou reinkarnací autoři vymyslí či jí dají nějaký větší smysl. No, abych nějak shrnula své počáteční dojmy, je to nepochybně moc fajn a odpočinková ,,pohádka", která mě alespoň prozatím zaujala dost na to abych dala minimálně pár dalším dílům šanci. Pro dnešek to není drop :) 6.7/10 ()