Neľútostná krutosť a fanatická disciplína robí z Yakuzy najnebezpečnejšiu mafiu, najmä keď ju riadi chladnokrvný vrah Funekei Yoshida (Cary-Hiroyjuki Tagawa). Detektív Chris Kenner (Dolph Lundgren) má na muža s tetovaním, ktoré si všimne aj na tele Yoshidu, najstrašnejšie spomienky - zabil mu totiž v detstve rodičov... Žiadny iný policajt v Los Angeles sa preto nemôže pustiť do boja s gangstrami v japonskej štvrti s takou zúrivou silou. Navyše musí zachrániť dievčinu, ktorá videla, ako Yoshida brutálne zavraždil jej priateľku. Keď mafián zistí, že mu Kenner stojí v ceste, vyriekne nad ním ortieľ smrti... Ešte šťastie, že je tu i ďalší charakterný policajt Johnny Murata (Brandon Lee) - jeho metódy sú však od tých Kennerových diametrálne odlišné... (TV Markíza)

Lelanka

Brandon a Dolph = pěkné, zajímavé a vtipné duo, ale i tak je to znatelný béčkový film. Je tam dost věcí při kterých jsem musela přizavírat obě oči, párkrát jsem je radši i zavřela kompletně, ale pár dobrých scének se tam najde. Akce ujde, svléknutý Dolph tomu dost pomohl taktéž, Brandon super. ()

PORTER44

Koukatelná akční podívaná,D.Lundgren a B.Lee jako parťáci v boji proti Yakuze kde šéfa ztvárnil C.H.Tagawa,herecké výkony docela povedené ,akční a bojové scény docela ujdou. ()

Caesarion

No jako na nulu to nejni. Musim přiznat, že jen nahotou Tia Carrere je film o hvězdu lepší. Jinak se mi to prostě vůbec nelíbí. Vedle tohohle ma Lundgren lepší kousky. Ale klidek-je jich jak šafránu. ()