Mike Birbiglia: Stařec a bazén

Réžia:

Seth Barrish

Účinkujú:

Mike Birbiglia

Pro komika Mikea Birbigliu není žádné téma tabu a v jeho vystoupení dojde řeč na smrt, lékařské testy, polštářky přírody nebo pořádně chlorovanou vodu v bazéně. (Netflix)

joehot

Prostě wow. Možná vážnější, než na co je klasické standup obecenstvo zvyklé, ale neskutečně geniální storytelling. Birbigliu budu muset dokoukat. ()

Lockeroom

Po dlouhé době mě velice zaujal nějaký stand-up komik. Po několika ženských komičkách, které tlačily na pilu a byly sprosté, bylo tohle vystoupení balzámem..... ()

Drozdo57

Birgbiglia je na môj vkus až príliš depresívny. Vie byť vtipný, to áno. Ale rozpráva špecifickým spôsobom o takých témach, že na konci jeho špeciálu sa cítim asi horšie ako predtým. ()

gemi

Těžká disciplína. Dívat se do tisícihlavého davu a dokázat kontinuálně přes hodinu vyprávět bez jakéhokoliv vodítka v podobě např. prezentace, a dokázat do toho vnést dynamiku, kdy se člověk chvíli směje a vzápětí je smrtelně vážný, to je opravdu těžká disciplína. Takže proč jsem dal jenom tři? Protože George Carlin. Ten všechno z toho dokázal daleko lépe, a ještě u toho byl naprosto brutálně nekorektní. ()