V tomto seriálovom prequeli k filmom Macík sa píše rok 1993 a chvíľa slávy macíka Teda (Seth MacFarlane) už pominula. Teraz žije doma vo Framinghame v štáte Massachusetts so svojím najlepším priateľom, 16-ročným Johnom Bennettom (Max Burkholder), spolu s Johnovými rodičmi Mattym a Susan (Scott Grimes a Alanna Ubach) a sesternicou Blaire (Giorgia Whigham). Ted môže mať na Johna mizerný vplyv, no na konci dňa je to rovnako verný kamarát, ktorý je ochotný pre priateľstvo urobiť čokoľvek. (SkyShowtime)

morbn

Je možnosť seriál priviesť k svetlejším zajtrajškom, zatiaľ nemastné - neslané, ale je to zábavné. Extrémne sympatická Giorgia Whigham je asi to, prečo sa na seriál budete pozerať (chlapi, ale aj ženy - narážky tam sú, dnes bez toho už ani minúta filmového času v USA produkcii).Ale aj pre štipku nekorektného humoru, ktorého tam mohlo byť oveľa viac a reprezentoval ho predovšetkým otec rodiny, ktorý si väčšinu hlášok ukradol pre seba. Zatiaľ mi to pripadá ako pilot a iba sa to rozkukáva, kde a kam sa to bude uberať,aj keď cieľ je jasný a nastavený vo filmoch. ()

bonovox

Vulgárny macík Ted sa vracia v seriálovej podobe a celkom mu tento formát svedčí. Dosť sa to podobá na Alfa (v rámci sitcomu), samozrejme s iným slovníkom ale začiatok 90-tych rokov je pre Teda ideálnym prostredím na jeho efektné hlášky. 70% ()

DaweLUL

Asi podle očekávání, je to delší epizodiní seriál, takže nemůžeme čekat vtip za vtipem jako ve filmu, ale dalo mi to přesně to, pro co jsem přišel. ()

Pes

Ted vo filme bol super. Ja som jednoducho psisko, čo humor s nadužívaním slova kokot môže. Nehanbím sa za to, niekedy som proste úplne dutý a keď viem, že idem pozerať kokotinu, dám sa do takého moodu a dokážem si to užiť. A teraz tento humor prišiel do seriálu. No to je ešte väčšia sranda ako naháňať si chvost! Pevne verím, že te to seriál nedopadne ako väčšina. Stačí pár dobrých sérií a potom to utnúť. Ale to asi chcem veľa. ()

Miroslav.Zac

Začátek byl ve znamení množství humorných dialogů, u kterých jsem se doslova chechtal, od druhé půlky to však začalo vykysávat a až na některé výjimky už to nebylo ono. Jako celek je ale seriál skvělým nástupcem obou původních filmů. Nebýt toho, že John je puberťák, myslím, že by tam těch drsných scének bylo ještě víc. Takhle se to muselo omezit na školní a pubescentní blbosti ()

Artogon

Úprimne som asi čakal niečo viac. Pritom pilotný diel je super, za ten by som dal 4 hviezdy, ale potom to skĺzava k neuveriteľne stupídnym scénam. Pritom samotný nápad umiestniť charakter Teda na americkú strednú školu nie je vôbec zlý. Namiesto poriadneho prevedenia ale dostávame sentimentálnu odrhovačku v štýle "nevinný detský pohľad na svet dospelých" okorenenú občas o ostrosť medveďovho prejavu. Čo sa týka nových postáv v príbehu, tak to je kapitola sama o sebe. Okay, foter je občas vtipný, ale čo sa týka matky, tak tá je tak neprirodzene blbá, až to pekné nie je. K tomu pridajme nudnú a prehnane liberálnu sesternicu a máme recept na príbehovú katastrofu. Väčšina námetov zápletiek je absolútny cringe a nebyť skutočne občasného ostrovtipu medveďa, bol by ten seriál katastrofa. ()

1308boddah

Škoda. Filmy ušly, ale tohle "veledílo" je jen trapas. Není to vtipné ani zábavné. Vrcholem všeho je otec, u kterého nevyužili potenciál vtipných hlášek z dob, kdy lidi ještě mohli svobodně mluvit. Naopak, jako zámek na pusu k němu nastrčili extrémně nesympatickou, věčně ukňouranou a stěžující si neteř, která stahuje hodnocení skoro na odpad. Vyústění v to, že jde o lesbu, která si nabalí indku už je jen třešnička na dortu blbosti tvůrců. Ale tu jednu hvězdu dám za to, že to není delší a jako kulisa to až tak nerozčiluje, a samozřejmě za Teda. ()