Dark Parasite

Po loupežném přepadení klenotnictví se skupina lupičů uchýlí k hostiteli do ošuntělého činžovního domu na předměstí. Netuší však, že ve sklepě se skrývá obskurní mimozemská bytost s telepatickými schopnostmi. (JasonCZ)

iXtr3m3 odpad!

Fakt že ďalší odpad, ktorý som našiel ležať na HDD a pozrel som ho aj bez titulkov, ale po chvíli som musel presedlať na rýchloposuv, čo značí o kvalite snímku viac ako dosť. Strata času, dát, miesta na HDD a vlastne všetkého. ()

darkrobyk

Obsah na IMDb (a zde) je k nějakému jinému filmu. Trojice má za úkol přepadnout pětici mužů ve skladišti, z nichž jeden má k ruce připoutaný kufřík. O něj právě jde a za něj dostanou od svého zadavatele peníze. S meteoritickým rojem přišla na Zemi mimozemská bytost, co se uchýlí do podzemí domu, v němž má trojice počkat na předání kufříku. Mimozemšťan se nejprve zmocní bezdomovce a pak má zálusk i na trojici, zejména na Nikitu, která je v jiném stavu... asi tak. Býval bych bral variaci na Vetřelce, co se párkrát nabídla alespoň v náznacích. Slimáčci připomněli Smrtícího parazita (2009), který byl ale o level lepší. Když pominu nesympatické postavy, tak úplně nejhorší je nehezký vizuál, co by nepotřeboval velké prachy, aby byl trochu k světu. Druhou * dávám za očekávaný závěr. Běžnému divákovi nelze doporučit. ()

ricci.s

Trojica zlodejíčkov sa po nie práve úspešnej lúpeži ukryje v dome, avšak netušia, že v podzemných chodbách sa ukrýva slizký Alien, ktorý dokáže pomocou svojich pijavíc ovládať ľudskú myseľ. Horory tohto talianskeho dua sa netešia veľkej obľube. Ja to síce až tak tragicky nevidím, ale je pravda, že tvoria s prázdnou peňaženkou, takže hoci sa aj snažia, vždy ostáva len pri tej snahe. Ten mimozemšťan síce nevyzeral úplne najhoršie, no atmosféra či nejaké napätie sú na bode mrazu, dialógy sú hlúpe a herci fakt strašní. Takže opäť je to tak na 30% - od svojho prvého hororu "Eaters" za tých 12 rokov žiadny pokrok. ()

Astaroth12

S týmto režisérskym duom mám tu česť prvýkrát, ale verím, že nie naposledy. Aj keď je mi jasne, aké filmy točia, tento až tak zlý nebol a to som si myslel, že to bude riadna haluz. Dialógy trhali uši a herci boli riadne neschopný, ale zato sa tvorcovia vyšantili so zrudičkou a páčili sa mi aj premeny ľudí na alienove nádoby. Je tu vidieť snaha ukázať aj za niekoľko dolárov, že kde je cesta, tam je aj ciel a aj keď film nikdy nedosiahne patričný úspech, u mna nedopadol tak, ako som si myslel. V pohode dávam slabé, ale 3*. ()