Příšera ze starého Soulu

Signál (E03)

(epizóda)

Tchesang se rozhodne vrátit do nemocnice, ale zjistí, že Rju Sačimoto je blízko. Čcheok a Čungwon v nemocnici vymyslí riskantní záchranný plán. (Netflix)

v.indruchova

Některé scény se snaží odlehčit tak trochu podivně a připitoměle. Trochu asijského humoru? Někdy jsou scény natahované, tak trochu klišijozně. V boji je znát že se čeká na úder. A že se jde na ruku scénáristovi nikoli zdravému rozumu. Dlouhé pohledy do očí se zpomalením. Špatné to není, ale ani úžasné. Hlavní šmejdilka s majitelem zastavárny jsou nejzajímavější postavy. Některé postavy jsou otravné a dost ošklivé /nemyslím monstra. :/ To čisté násilí není pro mě. ()

Martrix

Toho západního čmuchu je tam naštěstí málo, takže zatím dobrý. I když je jasný, že příšery, okupace, odboj a to všechno kolem, je tady tak trochu křoví pro lovestory. Kdo se trochu orientuje, ten překvapený není. Tihle tvůrci mají zkušenosti s jiným žánrem, než je horor. ()

Lenka.Vilka

Chtěla jsem včera jít původně už spát, ale po včerejším filmovém zážitku jsem potřebovala něco, co mi zlepší náladu. Už jenom proto, že absolutně nechápu, jak je možné, že v "obyčejném seriálu" úplně stejně použitá digi věc vypadá lépe než ve spektakulárním spektáklu :( ()