Reklama

Reklama

Epizódy(7)

Obsahy(1)

Joy, matka na dôchodku a tenisová trénerka, na Valentína náhle zmizne. Všetky indície ukazujú na jej nestáleho manžela Stana ako na najpravdepodobnejšieho vraha. Ako však dni plynú a polícia pokračuje v pátraní po Joy, príbeh sa rozvinie do psychologickej štúdie hlboko dysfunkčnej rodiny. (SkyShowtime)

Videá (3)

Trailer 2

Recenzie (3)

VLADEK 

všetky recenzie používateľa

Tak tady máme televizní zpracování další knihy Lieane Moriarty, knihu jsem nečetl, ale vyprávěný příběh je nudný, natahovaný, plný vaty a opakujících se frází, předvídatelný. Samotný děj je tak na 4 díly, ale prostě TV kanál se musí časově naplnit. Modus operandi paní spisovatelky  ve formě neustálého přeskakování v čase tady nefunguje a neschová nesmysly chování postav. Vývoj všech postav, včetně chování policistů je prostě nesmyslný a nelogický. Herecky je to tupé, na úrovni „původních“ seriálů z TV Prima. Těch posledních cca 30 minut to všechno ještě víc zazdí a zasloužilo by si odpad. /update - Po sepsání recenze jsem se mrknul na knižní recenze v "databazeknih.cz" a pokud mohu z nich soudit tak se scénář knihy držel. ()

Chrustyn 

všetky recenzie používateľa

Rozpad disfunkční rodiny na pozadí zmizení matky. Mimo veterány, herecky slabší, scenáristicky okoukané a i přes detektivní pozadí, minimálně napínavé a nakonec nijak překvapivé. Snesitelné ale nemá to co nabídnout. ()

Reklama

ChrisBa 

všetky recenzie používateľa

3* za slušný rozjazd a detektívnu líniu v prvej polovici seriálu, Sama Neila a to, že ma takmer do poslednej časti bavilo to pozerať.. V týcho epizódach som bol ochotný prehliadať negatíva (podpriemerné herecké výkony, trochu B-čkové dialógy, atď.). No potom to začne byť v skutku strašné a predvídateľné, vrátane otrasného rozuzlenia a celkovo záveru. Motívy konania postáv sú nelogické(ba až vtipné) a hlavná nezvestná vám nakoniec tak lezie na nervy, že nakoniec radšej nechcete, aby sa našla. A to, že si tvorcovia ani nedali záležať na tom, aby si skontrolovali po sebe lapsusy je neospravedlniteľné. Jeden za všetky: Jedna postava sa ponáhľa domov a tak druhá postava ide natankovať benzín s tým, že sa po ňu vráti. Nakoniec prejde 6 dní, kým sa vráti a tá prvá postava ju čaká v kľude akoby nič??? Sorry, tie 3* napokon možno premyslím a dám to ešte nižšie.. ()

Galéria (54)

Reklama

Reklama