Matt Rife: Přirozený výběr

Stand-up / Komédia
USA, 2023, 64 min

Účinkujú:

Matt Rife

Pěkně divoký stand-upový speciál, ve kterém se komik Matt Rife otevřeně rozpovídá o ochranných krystalech i konfliktech s trolly na sociálních sítích. (Netflix)

Still_I

Matta sleduju na sockách a vždycky mě jeho vtipy baví... Proto vůbec nechápu, co se to stalo tady. Jestli byl se svojí první netflixárnou pod takovým tlakem, nebo se necítí komfortně bez crowd work...? Působil tady spíš jako pitomec, než komik. O všem a o ničem, nekonzistentní, pointa někam utekla. Taylor Tomlinson napsala svou první (i druhou) netflixárnu tak povedeně, že jsem si to pustila několikrát. A to ani nemusí zacházet tak na hranu. Mattovi se to hodně nepovedlo. Snad to příště napraví. ()

SidneyP

Matt Rife je komik, který doslova přes noc nasbíral miliony odběratelů na tiktoku. Já jeho humor žeru, i když si občas myslím, že těch sexuálních narážek a vulgarismů je tam někdy až moc. Na speciál jsem se tedy těšil, nicméně bohužel musím konstatovat, že se mi absolutně netrefil do výběru témat. Je to subjektivní pocit každého diváka, ale pochopitelně důležitý. ()

alisa.upir

Na Matta občas narazím na TikToku a vždycky to byly povedené kousky. Tohle dílo má ale i jen do průměrné show daleko. Výběr témat mi přijde teda úplně vedle, bez pointy, jen prostě takové tlachání na nesouvislá témata. Být bavičem ještě neznamená, že musí člověk být bez zábran krutý k ostatním. Nesedlo mi to. ()

novoten

Nejpřirozenější bavič, který z banální věty udělá perlu a z každé situace vybruslí s neopakovatelnou grácií, si připravil historky z dětství, z dospívání i z posledních let a selhal na celé čáře. Na žádný Netflix speciál jsem se netěšil tak jako na ten jeho, ale v celé hodině jsem se jedinkrát nezasmál, jen na dvou místech mi cukly koutky. Kdybych Matta znal jen na základě Natural Selection, mám ho za hloupého nafoukance bez komediálního timingu, proto je škoda, že ho spousta diváků bude mít spojeného právě s touhle tváří. ()