Clash of the Stars 6: One Night In Bangkok

(relácia)
všetky plagáty

SeBig

Výrazně slabší karta než v přepáleném CotS 5, ale i tak mě to neskutečne bavilo. Benda vs. tři, Žralokův lucky punch, malej havraspár vs. Max Green, Sajmonos vs. Snejks a legendární Le Syho hláška; ,,až ho někde potkám, tak ho na jedničku napálím!”. Skvělá show. ()

TKKMR

Šiesty Clash sprevádzal taký silný internetový hype, že som si prvýkrát zakúpil PPV a neľutoval som. Na fight card v podstate nebola žiadna "vata", tak ako tomu bývalo zvykom na predchádzajúcich eventoch CotS. Každý z 13 zápasov mal nejaký svoj príbeh a tešil som sa naň. Sledoval som kompletné dianie pred a po Clashi, všetky rozhovory, podcasty, B4, staredowny, váženie, dostupné tréningy zúčastnených "fighterov" a samotný galavečer tak bol iba čerešničkou na torte. Bolo to intenzívne, LeSýček s kumpánmi dobre vedia ako vyvolať záujem, no už sa na CotS v budúcnosti nechcem takto namotať. ()

Anetussa

Rozhodně nejlepší cots, až jsem sama po skončení nemohla uvěřit tomu, co jsem to právě viděla. Už teď se nemohu dočkat na leden a další dávku zábavy. ()