Brawn: Neuvěřitelný příběh Formule 1

• Veľká Británia Brawn: The Impossible Formula 1 Story (viac)
Dokumentárny / Športový
Veľká Británia / USA, 2023, 3 h 55 min (Minutáž: 57–61 min)

Keanu Reeves vypráví jednu z největších ság historie Formule 1. Prostřednictvím postřehů Rosse Brawna a uznávaných závodních ikon Jensena Buttona a Rubense Barrichella se v tomto napínavém čtyřdílném seriálu dozvíte úplně vše. Sledujte pozoruhodnou cestu stáje Brawn GP od jejího založení až po strategické manévry a finanční těžkosti ve vysoce konkurenčním prostředí tohoto sportu. (Disney+)

Recenzie používateľa Stružák k tomuto seriálu (3)

Brawn: Neuvěřitelný příběh Formule 1 (2023)

Na jednu stranu jsem dostal asi to, co bych měl očekávat. Je to dokument o Brawn GP, nic víc, nic míň. Ten dokument je ukecanej, je tam mraky rozhovorů s nejrůznějšími osobnostmi z prostředí F1 a tu a tam se objeví nějakej zajímavej záběr. Na druhou stranu musím říct, že ten dokument působí trochu otravně, trošku nudně. A některý informace tu i přímo chybí. Keanu Reeves je tu úplně zbytečnej, místo něj jsem tam mohl bejt já, ty, kdokoli, klidně gumová kachnička nebo plyšovej medvěd. 🧸 Výsledek je takovej plochej, nicneříkající, chybí tam nějaký větší emoce a pro fanoušky F1, kteří příběh Brawn GP znají, je tenhle dokument ztrátou času. ()

Část první (2023) (E01)

Z tohodle by mohl bejt zajímavej dokument. Úvod je trošku utahanej, není tam pro, oboru znalé, moc novejch informací, ale jako přehled to je hezký. Snad se to v dalších dílech zlepší. Množství rozhovorů s hodně známými osobnostmi mě tu baví. ()

Část čtvrtá (2023) (E04)

Oproti předchozím dílům je tady aspoň pár originálních záběrů, tak se na to vlastně podívám rád i jako dlouholetý fanoušek F1. ()