Muž mnoha talentů Arnošt Goldflam

(TV film)
všetky plagáty

Dokumentární film Aleše Kisila věnovaný Arnoštu Goldflamovi v celé šíři jeho osobnosti. Arnošt Goldflam je muž mnoha profesí. Je originálním hercem, dramatikem, režisérem, spisovatelem, malířem, ale také třeba nedostudovaným medikem. A v neposlední řadě manželem a otcem a synem židovských rodičů. (Česká televize)

Marze

Herec, reziser, pedagog, vytvarnik, spisovatel pro deti je zde ochotny pootevrit sve soukromi a to z nadhledem. Hodne mluvi take o divadle. Moc se tu nemluvi o jeho filmovych rolich a o jeho svazcich Stb. ()

VelkejViktor

Zajímavé nahlédnutí do života pana Goldflama a ukázání toho, co vše dokázal. Osobně mám jeho typ humoru rád, ale z jeho zrežírovaných divadelních inscenací, které byly ukázány ve snímku, moc moudrý nejsem. ()

Benigni

Z dokumentárního hlediska řemeslně velmi slabý dokument, prakticky jen rozhovory s Arnoštem prostříhané archivem - často velmi neatraktivním. Dokument přece není životopisné vyprávění od maturity do současnosti? Proč, když Goldflam je tak tvárný a tvůrčí člověk? A tento dokument je tvořen jen rozhovory, to mě tedy dost mrzí a zklamalo. Musím ale uznat, že Arnoštovo vyprávění je místy velmi zajímavé. ()