Reklama

Reklama

Nevěstina máma

  • USA Mother of the Bride
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Matka vyrazí na tropický ostrov, kde se bude vdávat její milovaná dcera. Tam ale zjistí, že otec ženicha je její bývalý přítel, kterého neviděla už desítky let. (Netflix)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (25)

oveckaoa 

všetky recenzie používateľa

V roce 2022 měl v kinech premiéru film Vstupenka do ráje (2022) bylo to o tom, že chlap požádal ženskou o ruku a měly se brát v Bali . Přijely tam její rodiče a zjistilo se , že spolu něco měly. Netflix tuhle šablonu vykradl jen změnil Bali na Phuket (Thajsko) a místo George Clooneyho a Julie Roberts  do toho najal Brooke Shields a herečku co se proslavila v seriálu iCarly (seriál) (2007). Jinak tohle je slabší na začátku sice zaujme singl od Davida Guetty  , ale pak už z hudby nic  filmově je to to samé jak prvně zmíněné akorát bez humoru a přidaly tam sociální sítě , nějakou koordinátorku svateb a homosexuály . Chválím tak prostředí s opakovaným záběrem místa kde se točil James Bond (už nevím, který díl)  a ten hlavní pár. 40 procent pokud jste neviděli Vstupenku do ráje dejte si libovolný počet hvězdiček do plusu. ()

Katie88 odpad!

všetky recenzie používateľa

Tak toto dokonce předčilo má očekávání... Směrem dolů aneb Hallmark hadra. Normálně bych se na to vykašlala, ale když tam hraje moje oblíbená Brooke Shields a ještě k tomu Benjamin Bratt, nešlo to jinak. Trapné, nudné, předvídatelné, znovu trapné. Brooke už opravdu nemá co nabídnout - její bývalý šarm už je dávno pryč a zbylo jen to přehrávání a musím souhlasit s Dixieboy, že Benjamin tu vypadá opravdu jako vyžilý bezďák. Možná nastal čas opustit vykopávky anebo jim aspoň dát adekvátní role s adekvátním scénářem a hlavně lokalitou, kde si nebudou muset hrát na puberťáky. ()

Reklama

Arsenal83 

všetky recenzie používateľa

Netflixovská komédia, čiže nesmie chýbať trocha nahotiniek akože neviditeľných a akože vtipných, samozrejmosťou sú homosexuálikovia, a to všetko sa dá zvládnuť, lenže treba vypnúť zvuk aj obraz. Zvuk z dôvodu silne plytkých replík, ktoré by random dadaista lepšie namiešal. No a obraz kvôli Brooke Shields. Neviem, kto týmto dámam kedy povedal, že vizuál a lá gumená kačička vo vani, ktorej dieťa natiahlo ksicht a ten sa už nikdy nevrátil do pôvodnej podoby, že takýto vzhľad ich nejako omladzuje. Alebo že dokonca vyzerajú vďaka chemo procedúram lepšie. Ale trend je taký, že už dnes aj pubertiačky, dvadsiatničky aj tridsiatničky si dávajú robiť zo ksichtu bitevné pole a dávajú dojem boxera po ťažko nezvládnutom zápase. Každý to vidí, len ony nemajú zrkadlo a namiesto toho sa medzi sebou na kávičkách v auparkoch utvrdzujú, ako im to vzájomne pristane. A majitelia pseudo beauty kliník a plastickí chirurgovia sa na exotických dovolenkách chytajú za brucho. Lebo vážne: Brooke Shields už naozaj dáva dojem práve oživlých mŕtvol a prirodzenej protireakcie v štýle "vráť sa do hrobu!" ()

dudel3333 

všetky recenzie používateľa

film akoby od influencera, ultra"vyžehlena" Shieldska ,stary šlachovito- vymakany Bratt s vyholenymi nohami , Murray bradou ostarnuty o par rokov s pekačom nabruchu aby pri Shieldske nevyzeral jak decko a v neposlednej rade az neprijemne umelé vytvaranie pribehu cez akože sponzorovanie celej svadby nejakymi znamimi značkami a dizajnermi ,pričom dcera je absolutne nezaujimava a nudná.....inak ak máte nejake "hysaky" so svojim vyzorom rozhodne nepozerajte ....ultra dokonale ksichtiky mladych ,50tnici vymakany akoby ušli z fitka a 50tničky vyhladene dohladka.Samo o sebe cely film je tak umelý ako všetko umele v ňom ()

vydumnica 

všetky recenzie používateľa

Mother of the Bride. 🙉🙉🙉. Ešte horšie ako som čakala. Ani tou jednou hviezdičkou si nie som úplne istá, skôr to mám tak na hrane odpadu. Je to akoby paródia na romantickú komédiu, kde nefunguje absolútne nič. Príšerný casting. Hlavná dvojica je bez charizmy, nezaujímavá, nudná a herecky tiež podpriemerná. Film som si zapla kvôli Brooke Shields, no paradoxne veľmi zle sa na ňu pozeralo. Jej neprirodzene rovné obočie pôsobilo strašne rušivo a hodilo by sa skôr do hororu. Až ma to mrzí, keďže kedysi to bola jedna veľká kráska, je to smutné, radšej mohla byť prirodzená. Scenár nič nové pod slnkom, dialógy väčšinou trápne alebo zbytočné alebo nudné a mohla by som pokračovať. Nebavilo ma to, dokonca ani prostredie. Nedá sa to ani porovnať s veľmi podobným Ticket to Paradise s Juliou Roberts, tam to všetko pekne fungovalo. Toto je zbytočný film. Až sa mi nechce veriť, že je od režiséra dnes už kultových Mean Girls. A tiež sa divím, že Brooke tento úbohý počin ešte aj produkovala. Nevestina matka a nevesta ešte k tomu ani nevyzerajú ako matka s dcérou, takže ani len to tu nefunguje. Sociálne siete a live stream a bla bla bla ma maximálne otravovali. Snažím sa nájsť aspoň jeden plusový bod. Snáď myšlienka, že rodina je nadovšetko a na happily ever after netreba zanevrieť ani keď máte neviem koľko rokov. Vrelo neodporúčam, iba ak zo zvedavosti. Čakala som aspoň priemernú zábavu na úrovni oddychovky. R.I.P. romantické komédie!!! ()

Galéria (19)

Zaujímavosti (4)

  • Brooke Shields povedala, že aby Benjamin Bratt pri natáčaní scény, v ktorej k nemu vchádza nahá, bol menej nervózny, zhodila pred kamerou šaty tak, aby, keď sa k nej otočil, ona bola "hore bez". Uviedla, že šokovaný výraz na jeho tvári bol na nezaplatenie. (Arsenal83)
  • Natáčalo sa od apríla 2023 v Phukete v Thajsku. (Arsenal83)
  • Brooke Shields priznala, že počas spoločnej nahej scény nebola ona ani ostatní herci v skutočnosti nahí, aj keď uviedla, že to mohla byť zábava. (Arsenal83)

Reklama

Reklama