Angela práve povedala pred oltárom svoje "áno"  sukničkárskemu Deanovi. Svadobná noc sa jej vinou veľmi nevydarí a tak už niekoľko hodín po obrade pristihne Deana s jeho sekretárkou Wendy. Okamžitý rozvod stojí neverníka 300 000 dolárov a pekné nové auto. Netuší, že sa stal obeťou podvodu. Angela sa v skutočnosti volá Max Connersová a úlohu Wendy zohrala jej dcéra Page. Spoločne tvoria perfektný rodinný tím, ktorý sa živí cynickým zvádzaním a ruinovaním bohatých mužov. (STV)

Shit

Výborná romantická komedie, která dokáže zaručeně pobavit. Film oplývá spoustou větších či menších hvězd a je trošku s podivem, že je tady podle mě zdaleka nejlepší Gene Hackman, který neni zrovna komediální herec a přitom mu to tady jde skvěle, jen je škoda že tam je jen opravdu krátce a taky si ho tady moc neužijete, ale naštěstí i ostatní herci jako Sigourney Weaver, Jennifer Love Hewitt nebo Ray Liotta jsou nadprůměrný a dokážou film dotáhnout až dokonce, ale na lepší než slabší 4* to nebude ()

numi

Sigourney Weaver umí zahrát dobře i přesto, že za rohem nečíhá Vetřelec, Jennifer Love Hewitt vypadá dobře i přesto, že za rohem nečeká šílenec, který ví, co dělala loni v létě a Gene Hackman vás dostane i přesto, že cigarety nemáte v lásce... Celkem sehraná komedie, ve které se sice klišé prodírají na povrch čím dál tím častěji, ale vlastně nezačne nudit. A to je vcelku obdivuhodné, protože vezmete-li v potaz, že celková stopáž přesáhuje dvě hodiny, tak by za to ruku do ohně dal asi málokdo. [leden 2006] ()

Kamkon

Jediná role Jennifer Love Hewitt, která ji sedí a skutečně jde, avšak ke kariéře zřejmě nestačila. Jinak skvělý humor a zábava po celou dobu filmu-vzteklé a "bouřlivé" námluvy s budoucí láskou nezbedné dcery a hlavně pasáž hraní si na falešnou Rusku jsou nezapomenutelné. Ano, je to ten upadlý "pipisk":)))). ()

Indiana

Solidní komedie, v níž mě překvapila Sigourney Weaver, která je tu více sexy než kdy jindy. Co ukázat tu má i Jennifer Love Hewitt, ale u té to platí jen co se týče vzhledu, jinak herecké nadání je u ní téměř žádné, Jason Lee a Ray Liotta zahráli standart a Gene Hackman byl příjemně nechutný. Celkově je to lepší průměr. ()

k212

Docela fajn záležitost, přiřadila bych ji spíš k takovým těm crazy-komediím, kde nevítězí konverzační humor, ale trapné činy hlavních představitelů. Mám za to, že pár hlášek bylo opravdu neodolatelných ("Ty tady šmíruješ hvězdy?!"), nicméně děj ztrácí trochu dech ke konci stopáže, přece jen si tvůrci mohli odpustit tu zbytečnou psychologizaci dvou hlavních představitelek, nicméně výměna rolí to alespoň trochu napravila. No a představitelé - neseděl mi tak trochu Jason Lee, ten víc pasoval do ve spojení Jay&Bob, no a Gene Hackman umí prostě zahrát vždycky dobře, ač to třeba je karikatura sebe samého. Ústřední trojka (Weaverová, Hewittová a Liotta) jsou docela fajn. Ale vždyť je to oddychová komedie, kde hrát ani moc nemusí, jde o hlášky a salvosmíchové etudky. ()

• Gene Hackman používal ve filmu speciální cigarety, které pouze vypouštěly dým - je totiž odnaučeným kuřákem a navíc byl po infarktu. (Sfinkter)