UFC 295: Procházka vs. Pereira

(relácia)
  • USA UFC 295 Jones vs. Miocic (pracovný názov)
Športový
USA, 2023, 240 min

Účinkujú:

Jiří Procházka

UFC 295: Procházka vs. Pereira bolo podujatie zmiešaných bojových umení v organizácii Ultimate Fighting Championship, ktoré sa uskutočnilo 11. novembra 2023 v Madison Square Garden v New Yorku, USA. (nessbeal)

bobstock

Až na main né moc zajímavá karta, vše ostatní dělala atmoška v jedné z nejslavnějších hal světa, do které si šel přihřát polívčičku i dosud neodsouzený Donald Trump. Díky remíze Nazim Sadykhov  - Viacheslav Borshchev a nepovedé přestřelce našeho borce jsem projebal tolik peněz jako už dlouho ne. Obrovská škoda, kdy si při mém tepu okolo sto sedmdesátky Jiří přesně naběhl na obávanou levačku brazilského kick boxera. Snad se zmátoří a v budoucnu opět zaútočí na pás. Asi nikdo z nás si nepřeje, aby se z BJPéčka stal druhořadý bojovník postávající někde kolem pětky v rankingu své váhy. :) ()

Devadesát Dva

Main Card / Diego Lopes (i jeho účes) na sebe začíná strhávat slušnou pozornost, během tří fightů v UFC byl každý neskutečný a tohle KO bylo opět wild, jako když panter skočí na antilopu. (...) Saint-Denis zastavil Frevolův (#14) streak úžasným KO headkickem a sám je aktuálně na 5-0 finish streaku. Nebál bych se postavit ho proti někomu top ze 155. (...) Dern se sice připravila pro standup, ale jedna z nejvíc sexy a obletovaných jmen v UFC, i její fine ass, lehly na zem, jako vždy, když ji postaví proti zkušenější soupeřce. Je zajímavý, že obě Brazilky měly fight okolo vlastních rozvodů, Dern říkala, že peníze za tenhle fight půjdou ex-manželovi, se kterým se rozvádí. Jejímu notorickému pozitivismu to ale neubere. (...) TOM ASPINALL, gentleman, o kterém říkám už pár let, že bude HW Champ, muž úžasného charakteru, respektu, i úžasných schopností (na HW, ta rychlost, "EY, Tommy Aspinall, Tommy Aspinaaall), pro to dnes udělal první krok, když se z něj stal interim HW Champ. Porazit Sergeie Pavloviche je samo o sobě nesnadný úkol, protože ten doteď všechny decimoval (ale respekt i jemu), ale porazit ho s tím, že se dozvíte, že na přípravu máte dva týdny a pak ho vypnout během chvíle, to už je jinde. Lets go, Tommy! (...) Main Event. Procházka vs Pereira. Tohle jsem tak nějak předpovídal už dlouho zpátky. Jirka se se svým stylem zkrátka občas nechává trefit, ale jak řekl Strickland, problém s Pereirou je, že když se vás dotkne, zemřete. Procházka sám přiznal, že byl v jeden moment out, ale scramble byl dost nepřehledný a dá se argumentovat, že to bylo early stoppage, je to škoda, že zápas nešel třeba ještě do Rd4 alespoň, abychom viděli, kdo je lepší, protože mi přišlo, že Pereira vyhrál hlavně skrze to, jak decimoval Jirkovi movement leg kickama, nemožný vidět ty kopy přicházet a pak ten levej hák, Jirka definitivně měl odpověď. Ale holt, se štítem nebo na štítě. A jak jsem říkal, ať vyhraje ten lepší. ()

nessbeal

Diego Lopes neskutocnym sposobom otvoril hlavnu kartu. Saint Denis este ohromnejsim high kickom vypol Frevolu. Jessica Andrage TKO po 3. Knockdowne vyhrala zapas uz 2 kole. Aspinal vyhral Interim titul v tazkej vahe a samozrejme highlight vecera kde si Pereira pochutnal na Prochazkovi a vyhral svoj dalsi titul. Uhadol som len 8 z 13 zapasov ()

• Původní hlavní zápas Jones vs. Miocic musel být zrušen, jelikož si Jones při tréninku utrhl prsní šlachu z kosti. (figgo jr.)