Taikan Yoho

• Japonsko 体感予報 (viac)

Felisr

Další z více povedených BL seriálů na téma jak může vztahu uškodit nedostatečná (nebo skoro žádná) komunikace. Charaktery obou kluků výborně zahrané, zvláště postava Mizukiho držela na hraně tenkou linku mezi majetnickou žárlivostí a chutí přivázat partnera za nohu řetězem k radiátoru. Příjemně kratší stopáž, celkových 8 dílů se tedy dá skouknout i najednou. PS: scénka ze 4. dílu "My Friend Is Dating My Idol" nemá chybu :-) ()

Petra321

Wau. S japonskými BLkami nemám najlepšie skúsenosti, ale toto bolo úplne skvelé. Chémia medzi hercami bola úžasná, milovala som všetky ich spoločné scény, a aj keď sa Mizuki sa miestami správal ako extrémne kontrolátorský psychopat, z nejakého dôvodu som verila, že mu na Yohovi naozaj záležalo. Zdalo sa mi, že príbeh nebol tak celkom ukončený, no možno sa len nechcem rozlúčiť s postavami. Určite si prečítam mangu, pretože viem, že v nej je toho omnoho viac. ()

Nam.94

První bl co jsem kdy viděla a jsem z toho nadšená!!! Chemie byla neskutečná,  herci hráli úžasně,  příběh poutavý, každou scénu jsem jim žrala, především Mizuki mě upoutal svym výkonem,  herec je charismatický i v behind the scenes a už od prvního dílu jsem věděla,  že mu na Yohovi záleželo takže všechno jeho red flag chování jsem nemohla vůbec brát vážně. Moc doporučuji není jediná věc, kterou bych mohla vytknout, doufám v 2. sérii ^^. ()

emkon

Příběh je hodně syrový, hodně realistický a přitom hodně lidský. Vztah Mizukiho a Yoha se zdá být komplikovaný a toxický, protože jeden je majetnický a žárlivý s tyranskými sklony, a druhý je introvert s traumatem z minulosti. Mají spolu vztah, který je dělá šťastnými a úzkostnými zároveň. Je ale zřejmé, že se vzájemně milují a starají se jeden o druhého. Dávají to ale najevo způsobem, který se liší od toho, co většina z nás považuje za normální. A to je přesně to, co tuto sérii odlišuje od ostatních. Velmi doporučuji! ()