Di Ambang Kematian

• USA The Verge of Death

pornogrind

Začíná to smlouvou s ďáblem. A jak je známo smlouvat s ďáblem se nevyplácí. O čemž se přesvědčí i rodinka v tomhle filmu. Tenhle horor z Indonésie to rozjíždí celkem solidně hned od začátku a tak není divu, že mu ke konci už tak trochu dochází dech. Špatný to ale rozhodně nebylo. Myslím si, že za podívání film určitě stojí. 3hvězdy. ()

carebear

Pripadá mi akoby v Indonézii točili len samé horrory,"normálny" film som tuším odtiaľ ani nevidel. Každopádne toto stojí za pozretie už len kvôli solídnym creepy scénam ,ostatné ako námet,dej aj herecké výkony mi prídu na jedno kopyto, ľahko zameniteľné s inými horrormi z tohto kúta sveta a priľahlých oblastí. ()

Kudly4

Velkopopovický černý Kozel, dorazil do Indonésie. Avšak nepřináší slast či potěšení, nýbrž utrpení, které zažít opravdu nechcete. Povedený, ďábelský Horor, s dobrou atmosférou, který jak už zde někdo napsal, strká mnoho euroatlantických, mainstream duchařin, hravě do kapsy. Nechybí krev, spousta lekaček, já se připosral hned u té první a všechny ty "sebevraždy" jsou dost kruté a zlé, bohužel jsou ale jen tři. Zajímavé bylo, že se příběh odehrává v průběhu dvaceti let. Happy end, se tu žádný nekoná, naopak. Bylo to celkem dost smutný zakončení. A já tu čtvrtou * dám, nebo snad už měknu ?! (22. hodnocení) ()

JASON_X

V magii prý nic není zadarmo. A v životě často platí že kdo chce víc, nemá nic... Sice netuším, nakolik je poněkud podezřele evropský leitmotiv o ďábelském černém kozlovi poplatný javánskému (muslimskému) prostředí, ale film se rozjel slušně a v jeho první půli je několik hodně dobrých mrazivých momentů i lekaček. Ovšem po skvělém hustoatmosférickém rozjezdu se děj bohužel postupně poněkud roztříští, rozbředne a znudní. A dívčina v hlavní roli je sice moc hezká, ale taky zbytečně moc přehrává. Ale přesto se celkově jedná o slušný průměr a po stereotypních duchařinách euroatlantických jde určitě o zajímavé divácké zpestření a osvěžení. ()

ricci.s

Otecko uzavrie zmluvu s diablom a celá jeho rodina sa ocitne v ohrození života. Najmä ich deti čakajú ťažké časy, akonáhle sa im totiž začnú zjavovať duchovia, je to predzvesťou, že démon si po nich čoskoro príde. Slušný horor, dokonca lepší, ako som čakal. Najviac som bol príjemne prekvapený v prvej polovici, pretože duchovia vyzerali naozaj desivo, párkrát som sa solídne zľakol a nechýbali krvavé scény - ako najväčšie pozitívum vnímam to, že režisér sa s hlavnými postavami proste nesral. Preto ma miestami lákalo dať aj štvrtú hviezdu. Lenže žiaľ, v záverečnej tretine namiesto toho, aby nastalo očakávané hororové peklo a poriadne vyhrotenie, film sa začal motať v kruhu a celé sa to zbytočne spomalilo. Radšej mohli tvorcovia tých 20 minút nudného naháňania šamanov a starých bylinkárok vystrihnúť, urobili by lepšie. ()

• Na základě skutečného příběhu, který JeroPoint napsal na svůj Twitter. (Kudly4)