Macko Puf: Krv a med II

• Česko Medvídek Pú: Krev a med II (viac)

Macko Puf a Prasiatko sú späť, a tentoraz sa k ich pomste pridá aj Tiger a Sova! Uplynulo päť mesiacov od masakru v Stoakrovom lese. Christopher Robin chodí k psychológovi a snaží sa vyrovnať s hrôzostrašnými udalosťami. Pátrací tím medzitým márne pátra v lese po údajných príšerách, nič nenájdu, preto Christopherovi Robinovi v skutočnosti už nikto neverí. Psychológ sa snaží vyvolať spomienky na detstvo počas terapeutických sedení, keď si Christopher Robin spomenie na svoje piate narodeniny, ktoré sú východiskovým bodom pomsty zvierat. (Vertigo Distribution)

Destoroyah

Macko Pooh má zrejme dosť veľký fetish na trhanie ľudských hláv. Od tohto pokračovania som nečakal vôbec nič len poriadne krvavú srandu no namiesto toho som dostal hodinovú detektívku v ktorej sa Pooh objaví len na pár minút v nejakej náhodnej sekvencii aby sa nepovedalo že žiadne vraždy tam neboli. Polovicu som skoro odspal no posledná polhodina stála za to. Príbeh je celkom zaujímavý a je vidieť že sa tvorcovia snažili tento budúci universe čo najviac rozviť. Úvodná scénka s karavanom ma dosť prekvapila pretože tie vraždy tam boli naozaj brutálne a čudujem sa o aké zlepšenie ide. Nové monštrá ako je napríklad Sova alebo Tiger nemali dostatok priestoru vo filme, vlastne to nemalo žiadne. Celú hodinu a pol som pozeral len na ľudské postavy ako riešia nejaký únos a Macko Pooh sedel len na kresle. Vrážd bolo dosť ale celé to bolo hrozne nudné až na tú spomínanú poslednú tretinu filmu, tam sa toho deje náhodou dosť veľa. Od krviprelievania na párty ktoré som si doslova užil až po Pooha s ohnivou motorovou pílou. Nečakal som že to niekedy poviem ale tento horor sa podaril dotiahnuť aspoň na priemer. Od jednotky malé zlepšenie. HODNOTENIE: 5/10 ()

Mini_X

Tohle budou krvavá jatka! Vůbec se nestydím za mé hodnocení. Pokračování krvelačného medvídka Pooh je naprostá krvavá jízda, která by neměla uniknout žádnému slasher fanouškovi. Oproti prvnímu filmu, který byl podprůměrný horror s malým rozpočet, který pomocí Poohovi vydělal celosvětově 5 milionů dolarů a mohly začít přípravy na druhém dílu. No a druhý díl exceluje ve všem dvojnásobně ať už gorem, kreativními zabitím, rozpočtem, zábavností, vzhled naší vraždící partičky či v hlavní postavě. Avšak opět platí jak u prvního filmu, že pokud chcete mít vážný horror z tohohle, tady to 100% nenajdete (pochopitelně). Ale to neškodí filmu, z tohohle filmu jde poznat, že se on sám sebe 100% nebere vážně a chce, aby i vy jste ho nebrali vážně. Pokud ho tak budete brát, tak si to vůbec neužijete, ale pokud ho tak brát nebudete, tak vás bude čekat 100 minutová výprava krví a medu. 7,5/10 ()

Wacoslav1 odpad!

Tak totok úplně nechápu. Jednička byla totálně imbecilní odpad což tu naštěstí většina normálních hodnotících uznala, ale z nějakýho pro mě nepochopitelnýho důvodu to něco vydělalo a tak mohla vzniknout dvojka která sice je na první pohled dražší, ale na druhou stranu o to víc tu vynikne to totální neumětelství toho stejnýho tvůrčího týmu kterej ani vyšší budget v tomto případě nespasí. Tady se prostě někdo snaží působit hrozně vtipně a cool a zároveň neotřele jako u podobných kousků z víc požehnaných starších let, ale zoufale se to nedaří. V době mýho hodnocení dvojka naprosto nelogicky v červených číslech, ale počítám, že to časem spadne tam kam to patří a zatím to asi hodnotili lidi co ujíždí na dobrým materiálu kterej bohužel nemám k dispozici. Za mě každopádně stejnej odpad jako první díl a omlouvám se předem za komentář k týhle sračce. Chtěl jsem původně svojí dnešní triumfální komentářovou session zakončit grandiózní recenzí k Občanské válce na který jsem byl dneska po Uherským roce v kině, ale sorry zejtra je taky den a dneska už to ve svým současným rozpoložení asi nedám. Že je Medvídek Pú krev a med pěknej žumpoidní zmrd ze kterýho nevyjde ani prd tak na to vem jed.0% ()

filmy_horor

ABSOLUTNÍ MASAKR!!!! Neměl jsem žádná očekávání, protože první díl byla směšná jednohubka. Ale vůbec jsem nečekal, že to tvůrci dokáží pojmout tímto stylem. Kryštůfek Robin se snaží vyrovnat s masakrem před pěti měsíci, chodí na sezení k psychiatrovi a nikdo mu o zvířátkách nevěří. Do té doby než se opět vrátí. Druhý Pooh má velice brutální začátek, který ihned překonává všechny scény z jedničky. První hodinka je nesmírně zajímavá detektivka s občasnými zajímavými killy. Poslední půl hodina na párty jsou absolutní hororové žně. Výborné gore, nezapomenutelné hlášky. Dejte mi hned třetí díl! Největší překvapení tohoto roku a nejlepší slasher posledních deseti let! 10/10!!! ()

MightyHal

Druhý díl si zaslouží pochvalu hlavně proto že se jedná opravdu o upgrade, a větší budget jde vidět všude. Jsou tu lepší masky, nasvícení, záběry a hlavně gore. Toho je tu poměrně dost a i když se tu občas praktické efekty střídají se CGI, tak se z většiny jedná o dost slušnou práci. Taky potěšilo to že “zvířátka” už mluví, škoda jen že tygřík který měl fajn hlášky tu byl jen chvilku. Taky zamrzelo to že se i dvojka bere vážně a tím zabijí zábavnost, protože v takovýmto filmu opravdu nechcete řešit drama vatu (dost to filmu škodilo). Proto i teda film má několik hodně hluchých míst (hlavne ta dramaticka pribehova linka, co proste nikoho nezajima). Jinak ale proste fajn trash ktery má chyby ale jedná se o výrazné zlepšení, TAK DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO NE? ()