Ambiciózneho korporátneho zamestnanca Aleša (Jakub Prachař) jeho narcistický šéf (Alexander Bárta) namiesto povýšenia preloží na najhoršie oddelenie - do call centra. Tam veľmi rýchlo musí prísť na to, ako spolu s trafenou konšpirátorkou Marcelou (Peťa Polnišová), neurotickým nihilistom Michalom (Vojta Kotek), vzorňáčkou Jitkou (Anna Polívková) a ďalšími bizarnými kolegami vytvoriť zohranú partiu. Len tak môže počas teambuildingového víkendu poraziť bývalých kolegov, zachrániť svoje nové oddelenie pred zrušením a hlavne nájsť stratenú sebaúctu. (Itafilm)

orangee

Slabá situační komedie, kde je Kotek svým ztvárněním postavy již od začátku spíše trapný než vtipný, Slováci jsou považováni za nadlidi, Brňáci za násosky a holky musí vypadat jen ala sexy holky z Playboye. Ač několik vtipných scén jako hra Jánošík vs. Babiš, zavírání do koupelny namísto psa nebo popis zakázaného sexu mezi kolegy, je to film, který stačí vidět jen jednou, protože na podruhé vám už nic navíc nepřidá. ()

Warapeidza

Asi třikrát jsem se pousmál- a to je málo. Začátek ještě nějak ujde, pak už je to jen horší a horší... Jeden bod za Teplice a partu z Brna. Netflix. ()

vavsek

Ze začátku alespoň co se týče džojků jsem si říkal, že by konečně česká komedie, která vymezuje z řady tím, jak její vtipy jsou útočné a černé. V dalších částích však film velice pokulhává oproti startu a stává se solidní nevtipnou nudou. Asi nejzajímavější role na tom celém je Kotek, vlastně mě bavila i role Ferra. ()

Stepan.Tesac

I přes vesměs negativní recenze mě film příjemně překvapil. Po dlouhé době jsem viděl aktuální českou komedii, která není stejná jako většina. Jakuba Prachaře nesnesu v podstatě v jakémkoli mediu, ale překvapivě mi v této roli sedl. Excelentní výkon ovšem předvádí Vojta Kotek, který se do role zoufalého Michala Davida vžil se vším všudy. Film má zábavné a poutavé scény, taky ale občas přijde chvíle cringe, přesto mě ale film velmi pobavil. Jedná se o druhý film od režisérky, který je přejat ze zahraničí a přijde mi, že filmy zpracovává dobře. Celkově je film skvělou oddychovkou a nejspíše si ho v budoucnu pustím znovu. 3/5. ()

soukyd33

Berte to jako vtipné scény, jinak se vážně naštvete, že má někdo takovou práci. (To snad ani možné nikde není.) Tady se toho poruší dost. Poznámka: Holky ve filmu nejsou špatný. Poznámka: Kotek se jen přetvařuje, a vůbec se tam nehodí ani jeho humor. Poznámka: Hvězdička dolů za slovenské znění. Poznámka: Na začátku jsem se smál, ale pak už to bylo moc. Obsazení to nezachrání ani náhodou. Hláška: "Přestaňte, je tady invalida!" "Jakej invalida?" Hvězdiček 2 ()

mysterious.

Tento film splnil mé očekávání. Pustil jsem si ho jako kulisu k loupání ořechů a místy jsem na ty ořechy i zapomněl. Za mě tato komedie splnila svůj účel. ()

Opavak

Příjemné překvapení. Vtipných scén je tam požehnaně kdy se smálo celé kino. Nejenom parta exotů dokázalo rozesmát. Děj sice jednoduchý ale účel to splní. Není to zbytečně natahované, hudba je taky super. Musíte ale brát na paměť, že ne každému se humor bude líbit. Pokud se ale takovému člověku styl humoru nelíbí, proč na to sakra jde do kina?! ()

puwan

Dnes jsem shlédla v kině a musím přiznat, že v jednu chvíli jsem si řekla, že to snad ne,,, tak laciná zábava, pak jsem se ale tomu "blbému vtipu" upřímně zasmála a řekla jsem si, že proto jsem přišla.... Chtěla jsem se zasmát, pobavit, na nic nemyslet. Psychologické drama s ambicí alespoň na 4 Oscary  si dám jindy. Takže, kdo pracoval/pracuje v korporátu, zažil teambuilding a různá motivační školení, dala bych 4z5, že se pobavíte a jako bonus dostanete, že v některých postavách poznáte své kolegy, či nadřízené... sebe ?  Takže nic od toho nečekejte, sedněte si, vypněte mozek a dobrou zábavu. ()

Rider@

Tak to byla poměrně slušná jízda za zlatého bludišťáka! Ano, lze tomu vytýkat ledacos, nebylo to dokonalé, ale pobavilo mě to a pustili se to do oblasti, na kterou se jiní autoři ani neodvažují pomyslet a nikdo jim na to nechce dát peníze. Za to * navíc. ()

cica

Pohodová komédia, pár chabých momentov tam bolo, ale vcelku sme sa zasmiali. Ako lokálpatriota ma potešil Maďar z Lučenca. ()

jimrapc

Komedie se mi líbila, byly tam sice slabší momenty které se snažili být vtipné jenom tím, že tam padaly sprostá slova. Zatím jsem neviděl italský originál z roku 2022 - Teambuilding abych si udělal představu o tom jak se tato předělávka povedla. ()

Katoush

Jednoznačně překvápko! Možná právě proto, že očekávání nebyla vysoká, výsledný dojem stál za to. Nečekejte uhlazené vtípky. Vulgarismy se ve filmu rozhodně nešetřilo, naopak na těch celý film vlastně stojí. Komu ale tento typ humoru nedělá problém, jistě si přijde na své. Spojení Prachař + Kotek pecka, Polívková jako vždy nezklamala. Určitě jeden z těch lepších českých kousků. ()

Johny2022

Nebyť Prachara a Koteka , tak je to pruser.  Všetci sa na tom smiali ako keby nikdy nevideli komédiu a asi sa to väčšine páčilo. Na mňa príliš prvoplanove a jednoduché. Asi som suchar a nerozumiem tomu, ale ...v danej brandzi som makal a ako tak sa aj trafili... Ale neprišlo mi to, také.. nečakal som nič, takže dalo sa to. Celkovo tam bolo dosť vaty a dookola nadávky... ale ôk, pozeratelne. ()

Buddyholy

Ja viem, že trochu lacné, ale mne sa najviac páčili Brňáci  a Kotek ( aj keď  tí dvaja chlapci z divadla Mír sú tiež moji obľúbenci) ()

yennefery

Už dlouho jsem nic nekomentovala. Ale tohle bylo boží!!! Umírala jsem smíchy a všichni herci byli úžasní!!! Hlavně Prachař s Kotkem excelovali. Nic velkodušnýho jsem neočekávala, ale bylo to prostě skvělý. Nevadily mi ani vulgarismy (jasně s dětma bych na to nešla), ale na české poměry, úžasná nekorektní komedie, u který se podle mě musí smát každý, kdo má aspoň trochu smysl pro humor a nehledá ve všem jen chyby a třeba zažil nějaký ten teambuilding... ()