V prímorskom letovisku Dinard sa koná festival britských filmov a v mori nájdu mŕtve telo anglického režiséra. Jeho sestra sa v minulosti tiež utopila v mori, v tomto prípade však išlo o vraždu. Môžu obe udalosti spolu nejako súvisieť? (RTVS)

Arsenal83

Veľmi lacná TV verzia, kde o napätí ani nesnívať. Človek vlastne aj zabudne, že sa vyšetrujú nejaké vraždy, pretože dôležité je, či komisárka bude mať srdce na svojom mieste. ()

kolemjdouc

Další vraždy v.. jsem spokojená se zápletkou.Je to krimi spíš pro ženy.Dosti se zde řeší citové vztahy..Dobrá kamera bez přiblblých filtrů Toho si dosti cením. "Slušivý " slovenský dabing.Fakt dobrá práce. Sice to celkově kapánek v ději skřípalo ale ať! Už mám všech těch krvavých zabijaček plný brejle! ()

• Televíznu premiéru mal film v Belgicku 4. apríla 2023 na kanáli La Une a s 270 000 divákmi sa dostal na prvé miesto v sledovanosti. Francúzska premiéra na France 2 z 22. apríla 2023 sa dostala s 4,6 miliónmi divákov na prvé miesto sledovanosti v krajine. (Arsenal83)
  • Natáčanie prebieha od 11. októbra do 5. novembra 2022 v Dinard, v regióne Bretónsko (Francúzsko). (Arsenal83)