Katakimiku

Co jen k tomu říct? Adaptaci téhle bonusové mangy k Jibaku Shounen Hanako-kun jsem nečekala a netuším jestli si autoři mysleli, že je to tak strašně zajímavé, že nás o tom nesmí ošidit a nebo je to pro fanoušky spíš upozornění, abychom na tuhle sérii ještě nezapomněli a měli důvod se těšit na oznámenou druhou sezónu. Ať už je to jak chce, vznikl dohromady zhruba 40ti minutový speciálek k původnímu příběhu, který na jednu stranu částečně rekapituluje a na druhou stranu se snaží vymýšlet vlastní zápletky s nám známými postavami, ale je znát, že si nemohli dovolit přidat něco, co by mělo vliv na hlavní linku. Abych pravdu řekla v tuhle chvíli si už skoro nevybavuju žádnou scénu, protože to bylo moc náhodně a rozdělené na 3 minuty dlouhé mini příběhy, přičemž ani jeden mě nezaujal. Pokud jste fanoušci,  částečně to má smysl, ale pokud ne, nebo podobné ,,speciály" vidět nepotřebujete, tak to asi není pro vás. Není to nic moc, ale víc jsem od toho ani nečekala. 5.6/10 ()

Jeoffrey

Pro mě osobně asi sympatická připomínka jednoho docela fajn seriálu, který byl poměrně unikátní, ale mě naplno neoslovil. A stejně tak i zde jsem kouzlu Hanako-kuna a spol. naplno nepodlehl, díly mi přišli krátké, hodně random, prostě jak jsem psal, jen takové připomenutí a opětovné krátké nahlédnutí do zdejšího světa. 6/10 ()