Three Blind Mice

Abi (May Kelly) potřebuje pauzu, a tak s rodinou odjedou na chatu v lese. Netuší však, že „Tři slepé myši“ jsou víc než jen pohádka. A oni mohou být další na řadě. (mikki089)

B3n odpad!

Feťáčku prinúti rodina ísť na rehabilitačný pobyt na lesnú chatu, kde budú celý čas s ňou a tak budú pri nej v ťažkých chvíľach absťáku. Lenže les ponúka aj iné prekvapenie ako len čistý vzduch. Neviem, kde chodia na najvyspelejšom najdemokratickejšom naj naj naj západe na svete na takéto herecké obsadenie, ale je to niečo odporného, čo sa dnes vo filmoch vidí.  Nesympatické postavy, pořvávání tej feťáckej čúzy mi tak liezlo na nervy, že som to miestami pozeral bez zvuku, film bol zaujímavejší. Nevadí mi na filme, keď má masky za tri koruny, rovnako ako mi to nevadilo pri prvých sériách Dr. Who. Nekonečne mi ale vadí, keď film nemá nápad, keď sa dá dopozerať len so sebazaprením. Keď sa nemám ako stotožniť s postavami, atď. Tu nie je ani kamera dobrá, ani hudba. Prakticky nie je čo hodnotiť. Držal som palce príšerám, je to ale chyba filmárov-babrákov. ()