Potion-danomi de Ikinobimasu!

• Japonsko ポーション頼みで生き延びます! (viac)
Japonsko, 2023, 4 h 48 min (Minutáž: 24 min)

Predloha:

Funa (kniha)

Kamera:

Jasuši Hattori

Rin Kusumi, Takeo Ócuka, Haruki Iwata, Nao Tójama, Takuja Sató, Moeka Koizumi, Masaja Wada, Rjúiči Kidžima, Tomojo Takajanagi, Taito Ban, Nacuki Kitagawa (viac)

Poté, co ji bohové nešťastnou náhodou zabili, je Kaoru nabídnuto znovuzrození v novém světě. Souhlasí, ale s několika požadavky, které jí pomohou přežít, včetně mladšího těla a schopnosti vytvářet šíleně mocné lektvary! Nyní je připravena vytěžit ze svého dalšího života maximum. (mikki089)

Recenzie používateľa gumbo k tomuto seriálu (3)

Potion-danomi de Ikinobimasu! (2023)

Jak jsem napsal u jednoho z prvních dílů. Tohle je ze všeho nejvíc pohádka, pohádka pro děti. Se vším co k tomu patří. Zlo je vždy potrestáno, dobro vítězí, vše je milé hezké, máme zde spoustu morálních poučení, vše je takové roztomilé a dětinské. Ta pozitivní atmosféra v prvních dílech přebíjí i ty evidentní vady jako je absence příběhu, ploché postavy, nízká kvalita animace a dialogů a další. Ale postupem času, jak se ty dějové linky neustále opakují, už to tak zábavné není. Nikam to moc nesměřuje a je to spíš jen takový nahodilý sled událostí a dějů. Pokud jste osmiletá holčička co má ráda pohádky, přidejte si 2 hvězdy navíc. Pro ostatní to nejspíš bude moc prázdné a dětinské. 50% ()

Tensei Tokuten de Onegai Shimasu! (2023) (E01)

Je to v mnoha směrech dětinské (animace, mluva), ale překvapivě je to zábavné a má to dobré tempo. Vypadá to na takovou příjemnou oddechovku. 65 % ()

Isekai de Anshin Anzen Seikatsu Mezashimasu! (2023) (E02)

Myslím, že už po dvou dílech se to krásně vybarvilo. Víc než klasické anime je to pohádka. V tom dobrém slova smyslu. Pozitivní, trochu dětinské, zábavné a plné morálních a jiných poučení do života. A troufnu si říct, že ženské/dívčí/holčičí publikum to bude bavit ještě o ždibec více než mě. A má to i překvapivě rychlé tempo, kdy spoustu zbytečných detailů přeskakujeme aniž by to nějak narušovalo plynulost a srozumitelnost děje. Tohle bude elixír (potion) pozitivní nálady této sezóny. 75 % ()