Animovaný seriál "Třída číslo 402" byl natočen na motivy knížky "Gracie Gravesová a děti ze třídy 402". Přirozeným vůdcem třídy je zrzavá dívka Nancy. Ona a její spolužáci (Jessie, Arthur, Freddie, Polly aj.) vyvádějí samé nezvednosti, kterými zlobí nejen svou třídní učitelku Gravesovou, ale také rodiče a ostatní žáky školy. (kamisu)

Matt.Murdock

Perfektní postavy, seriál, muzika, příběhy. Když jsem to sledoval na základce, nejen, že spousta situací byla blízko naší třídě, ale byl to i celkem kult. Dabing taky stojí za zmínku. Netuším, kde lidi berou tak strašně negativní pocity z tohoto brilantu devadesátých let. ()

Tinaa

Můj absolutně nejobliběnější dřívější jetixový seriál, ráda jsem vždy sledovala ty charaktery osobností. Nechápala Polly se svou vtíravostí a neženskostí, Jessieho děckost nebo Artur jako sígr či kontrovezní paní učitelka. Vždy sem se doma mohla přetrhnout a nábytek rozházet jakmile jsem slyšela znělku 402. ()

IZFNP

Skúške času seriál radšej podrobovať nebudem, stačí mi, že ako decko som Triedu číslo 402 mohla pozerať nonstop. Poobedia v spoločnosti týchto a mnohých ďalších hrdinov na Fox Kids / Jetixe boli skrátka super. ()

Kindernay

Tohle bylo super, nejlepší seriál co dávali na Fox Kids a Jetixu.. Třída číslo 402 se mě líbila moc, myslím si, že tohle se může líbit i dospělým, je to hodně dobrej kreslenej seriál. ()

Severus007

První řada je super, u spousty vtipů se zasměje i dospělý divák, bohužel vznikla i druhá řada, nezajímavá a nudná. Ale to už je asi úděl druhých řad ()

Sashmen13

Moc jsem to jako dítě nemusel, ale zabavilo. Teď jsem se na to ze zvědavosti mrknul a... sakra, ta věc je docela brutalní: D Intriky, podvody, vypečenost, a ten divnej holohlavej týpek. Whau... Na co jsem se to sakra koukal? ()

Vassa91

Hodnotím pouze první řadu, jelikož druhou jsem tak nějak nezaregistroval a není ani nikde ke stažení. Veřejně přiznávám, že si občas pustím tenhle seriál, který patří k tomu nejlepšímu, co nám Jetix nabízel. Každý si tam najde svého oblíbence nebo někoho, v kom se tak nějak vidí( v mém případě jednoznačně Vinnie:D). Velmi pohodový seroš, který splňuje to, co splnit má. Zabaví a pobaví. ()