Jan „Honza“ Růžička (Marek Němec) je po potyčce v přímém přenosu s vycházející hvězdou svého klubu Sparta Praha, mladým útočníkem Paškou (Marek Lambora), propuštěn ze zaměstnání, vyloučen z klubu a nemůže trénovat. Navíc je kvůli zničení osobního majetku, napadení a kladení odporu při zatýkání pod vlivem alkoholu odsouzen na několik měsíců veřejně prospěšných prací nepodmíněně. Jeho řádění, nezřízené pití a podrážděné chování jsou důsledkem jeho povahy a rozpadajícího se manželství. Jeho žena Sára (Anna Fixová), láska jeho života, ho opustila. Růžička se tak ocitne ze dne na den bez práce, pro kterou žije, bez ženy, kterou miluje, v podnájmu někde na sídlišti a navíc je přinucen v rámci svého trestu trénovat bandu netalentovaných dětí ze sídlištní základní školy. A tak člověk, který dosud nepoznal nic než fotbal a výhry, najednou po sérii velkých životních proher musí poznat i všechno to mimo fotbal, co se nazývá život. A tak má bezdětný chlap v počínající krizi středního věku, který nikdy nechtěl mít děti, na krku rázem několik pěkných kvítek. Díky tomu ale vedle snahy získat zpět svou práci a manželku zjistí, že jsou možná i jiné věci, na kterých v životě může záležet. A dokonce možná i jiné ženy… Pomohou mu nové životní lekce k tomu, aby se stal o trochu menším egoistou a narcisem? (prima+)

Recenzie používateľa William_ k tomuto seriálu (9)

Malá velká liga (2023)

Docela průser, ty vole! Podobnou terminologii (jakou seriál využívá pro názvy jednotlivých epizod) použiju i já pro zhodnocení tohoto pokusu Primy, jak nalákat nové ovečky na svojí VOD prima+. Respektive tak napůl, protože po necelém roce jí prima vypustila na svůj hlavní kanál, což například u VOYO/TV Nova nefunguje. Seriál je těžce podprůměrný a nezachrání to ani snaživší Marek Němec, který v několika scénách přehrává jak blázen. Afektivního Pražáka zahrát prostě umí, ale jestli to je důvod pro sledování, to si už každý musí říct sám. Kdyby jste si pustili jen úvodní a závěrečný díl, zbytek "děje" odhadnete doslova ihned. Těžký podprůměr. ()

Miluji tě, ty vole. (2023) (E01)

Přikláním se k většině a kvituji, že prima nasadila do prime-time i něco jiného než ZOO nebo podobné h*vna s tou černovlasou saxánou. Je z toho ale pořád cítit ta jednoduchost a plastovost. Kurde, to tu už umí točit pořádné seriály jen ČT a občas za jedno desetiletí i "vojo"? Začátek nemastný neslaný a tahá to opravdu jen Mára Němců. ()

Promiň, ty vole. (2023) (E02)

Druhá epizoda podobně (ne)záživná jako ta první. Zasmějete se pár scénkám, ale to je asi tak všechno. I přesto doufám, že mě seriál ještě něčím překvapí. Nebýt Němce nemělo by to smysl, grády ani charisma. ()

Nula, ty vole! (2023) (E03)

Kdyby tvůrci nebyli neschopní patlalové, byl by to vlastně v pohodě seriál. Takhle to je jen pohled na typického Pražáka, který se snaží udržet divákovu pozornost. Scénář nebo děj naprosto nudný a sterilní. ()

Dobrý to je, ty vole! (2023) (E04)

Už když mi někdo urazí moje milované Lipno, nemůže čekat že sáhnu po vyšším hodnocení. To by ale zas tak nevadilo, kdyby to nebylo tak uřvané, hloupé a primitivní. ()

Po čem ženy touží, ty vole! (2023) (E05)

Až někdo tvůrcům řekne, že takhle se proboření čtvrté stěny nedělá a že ty scény působí trapně, bude to pro Primu a českou seriálovou tvorbu úspěch. ()

Chápeš to, ty vole! (2023) (E06)

Seriálu uškodilo že má 8 dílů. Kdyby jich byla poloviční porce, bylo by to snesitelnější. Takhle se v jednom díle stane jedna důležitá událost která zabere pár minut, a pak zbytek epizody spousta zbytečných, trapných a nevtipných scén a dialogů. ()

Tak dík, ty vole! (2023) (E07)

Souhlasím s kolegou dole, že dějová linka okolo týmu je daleko záživnější než ta s osobním vyrovnáním se získáním bejvalky zpátky. Ale do kolen z toho tak či tak nejdu. ()

Ty vole, ty vole! (2023) (E08)

Kdyby jste si pustili jen úvodní a tento závěrečný díl, zbytek "děje" odhadnete doslova ihned. Závěr docela uspokojivý. ()