Kromě trpělivosti s dětmi dochází Růžičkovi i peníze. Bydlí tajně v kumbálu školní tělocvičny a nečekanou žádost o rozvod se rozhodne řešit nejhorším možným způsobem — alkoholem a bitkou v baru. Růžička dostane ultimátum od ředitele školy Slováka. Zahlédne svůj obraz v malém Bobovi, kterého pobídne, aby se víc snažil a míň vymlouval... stejně jako on sám. (TV Prima)

William_

Kdyby tvůrci nebyli neschopní patlalové, byl by to vlastně v pohodě seriál. Takhle to je jen pohled na typického Pražáka, který se snaží udržet divákovu pozornost. Scénář nebo děj naprosto nudný a sterilní. ()

walkingdead

Je to téma, z kterého by se i dalo něco vytřískat, ale tenhle díl byl bohužel z 90 % jen exhibice Marka Němce v prezentaci tupé vypité kopačky, takové karikatury, kterou si pod pojmem "fotbalista" představí většina lidí, která nesnáší fotbal. Hvězdička jen za hlášku jednoho z prcků na adresu jeho spoluhráčů: "Uklízení a všechny domácí práce jsou jenom pro ženský, buzny, retardy nebo přistěhovalce. Já jsem tady jedinej normální." ()