Happy Ending

Luna, které to s Minkem už rok klape, zničehonic navrhne, aby si na sexuální hrátky přizvali někoho třetího. A dá tím jejich vztahu pořádnou ránu. (Netflix)

Aljak

To akože celý vzťah Luny a Minka bol založený len na sexe? Tak to potom asi fakt nemá zmysel, aby zostali ďalej spolu... Je mi jasné, že film bol postavený výlučne na tomto, ale na môj vkus to bolo tým pádom poriadne plytké - dejovo, dialógovo, ale aj v realistickom poňatí. Bolo tu zopár dobrých scén a dialógov, ale to je tak akurát všetko. 2* sú tak akurát. ()

oveckaoa

Ženská má chlapa a chodí s ním rok je s ním spokojená, ale nemá orgasmus což mu nechce říct , aby se neurazil tak to hraje. Jednou jich napadne , že zkusí trojku pozvou tam černošku co pořád potkávají a ona se udělá tak ona za ní chodí a mají spolu ´´vztah,, pak se to ten její dozví a jdou od sebe pak si o tom pokecají a zůstanou spolu. Nemá to moc čím zaujmout a hlavní téma se vyšťaví v cca 30 minutě jedna hvězda za jednu ženskou jedna za druhou. 40 procent ()

Olík

Happy ending to rozhodně byl, o tom žádná……když jsem se protrpěl k závěrečným titulkům, tak jsem málem brečel radostí, že je konečně vidím. Nudné a otravné stejně jako ústřední „švédská“ trojka. Téma mělo být, nazvěme to třeba jiskřivé, ale debutující režisérce a scenáristce Joosje Duk se s pomocí trojice Jansen (ta jediná svůj úkol relativně zvládla), Lakemeier, Delima povedlo ze zapáleno ohně udělat kupičku popela a to hádám, nebylo v plánu. ()

misstake

Pohodová oddychovka na sobotní podzimní večer. Příjemní herci (tedy aspoň dívčí část trojky), o nic hlubšího se nesnažící a kupodivu i tu erotiku umějící vykouzilt. Viděl jsem spoustu artových erotických kousků a musím říct, že u tohoto (přiznaně neartového) jsem se bavil víc (míň vaty, míň nudné psychologie a velice přívětivá stopáž). ()

BOURQUE

Riešenie problému v milostnom vzťahu mladého páru pomocou „trojky“? Asi tušíte, že takéto experimenty dokážu za sebou zanechať aj „vedľajšie účinky“. Známe ponaučenie príbehu – jeden druhého si musí všímať a spýtať sa, že čo má rád, hlavne rada. Blížiacim koncom filmu neočakávajte nejaké veľké emocionálne vyvrcholenie. P.S.: Pomerne odvážny prvý film od slečny (režisérky) Joosje Duk. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()