Kovacs & Till Lindemann: Child Of Sin

všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
Holandsko / Nemecko, 2023, 4:47 min

zelvopyr

Jedno z nejlepších hudebních videí všech dob. A nejen podle mě. Jako obvykle u Lindemanna je klip strukturovaný, s mnoha dějovými linkami a nelineárním odvyprávěním. Zběsilý střih jeho kvalitu nedělá, je jen prostředkem, jak se děj vejde. Komplikovanému textu písně se přidává (samozřejmě úmyslně) komplikované vizuální sdělení. A ty hlasy k sobě jdou skvěle, třeba duet se Zaz byl meh. P.S. Pokud někdo nezná Kovacs a ještě se svou ignorancí chlubí, svědčí to něco o jeho malém rozhledu - a ještě z této pozice samotné něco hodnotit je dost trapas. ()

MM_Ramone

Dobre viem kto je to Till Lindemann. Spevák a frontman nemeckej hudobnej skupiny Rammstein. No ale o akejsi prapodivnej, holohlavej, holandskej speváčke Sharon Kovacs som doposiaľ ani len nechyroval. Musel som si ju prelustrovať na Googly. Pieseň "Child of Sin" je titulná skladba z jej tretieho štúdiového albumu, ktorý vyšiel v roku 2023. Je to spoločný duet tejto Kovacsovej a Tilla Lindemanna. Oficiálny videoklip k songu "Child of Sin" mal premiéru ôsmeho júla roku 2023. Bol to vraj očakávaný, kontroverzný, diskutovaný klip. Mňa zasa až tak moc neohúril, nešokoval a ani nezaujal. Na rozdiel od dychberúcich klipov kapely Rammstein sa mi toto zdalo vypočítavo prvoplánové. Moja rada pre pána Lindemanna je, že by sa mal držať svojej Neue Deutsche Härte partie a vyhýbať sa do budúcnosti takýmto kŕčovitým projektom so všelijakými podradnými čudami. A tiež nech sa vo vlastnom záujme vyvaruje spievania v anglickom jazyku. ** ()

Johny M.

Žánrově to jde úplně mimo mě, přesto mě tenhle song neskutečně dostal. Parádní duet, pěkná píseň se skvělym refrénem a ten klip samotnej je naprostej skvost. ()