Ubojnaja sila - Season 4 (2002) (séria)
Hrajú
Jevgenij Ganělin
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Fedorcov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Konstantin Chabenskij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Metod (2015) (seriál)
Semjon Strugačjov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Sergej Košonin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Georgij Štil
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Orlov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Alexandr Ťutrjumov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Viktor Byčkov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kuchyňa (2012) (seriál)
Irina Poljanskaja
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Biela garda (2012) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Zoja Burjak
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Kašnikov
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Jesenin (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Alexandr Ivanov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Udalov
Najlepšie seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Vladislav Pančenko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Taťjana Titova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Denis Konstantinov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Doktor Živago (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Cholodnyje berega (2019) (seriál)
Dmitrij Lebeděv
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Viktor Solovjov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)