4gatsu no Tokyo wa...

• Japonsko 4月の東京は… (viac)
všetky plagáty

emkon

Hodně realistický příběh ze života. Patnáctiletí nerozluční kamarádi, kteří jsou po incidentu nedobrovolně odloučeni, se po deseti letech náhodně setkávají v ne příliš fungujícím kancelářském prostředí. Oba si prošli hodně bolestivou minulostí, a přestože sdílí vzájemné hluboké city, oba jsou zmatení a zoufalí. Hodně se mě líbil Kazumův nakažlivý optimismus, a také to, že Kazuma to s Renem nikdy nevzdal, i když to měl často hodně těžké. Herci ve svých rolích byli skvělí. Ta přitažlivost Kazumy a Rena byla cítit, a i v intimních scénách bylo na co koukat. Moc se mě líbili i dětští herci v rolích mladého Kazumy a mladého Rena. A ač nejsem příznivcem flashbacků, tady to přepínání mezi 25 letými a 15 letými kluky mě přišlo přirozené a i logické. Celkový dojem ze seriálu mám vysoce nadprůměrný. Určitě se k němu vrátím. ()

Felisr

Setkání po deseti letech s někým, kdo pro Vás dříve znamenal mnoho, ale byli jste za dramatických okolností odtrženi.... Představitelé Rena i Kazumy byli myslím dobře obsazeni jak v současné, tak i v dětské verzi. Mladý Kazuma Sena Takeno má dokonce kukuč mladého Jungkooka z BTS, za pár let bude lámat mnoho srdcí :-) Potěšil krátký formát jednotlivých dílů série, dá se skouknout i najednou jako víkendová jednohubka. ()

Petra321

Priznám sa, že spočiatku som si nebola istá, či budem pokračovať alebo nie. Herci sú sympatickí, nemôžem povedať, že nie, no japonské BL-ká sa mi ešte nevryli pod kožu. Napriek tomu sa mu však príbeh páčil, pretože začal naozaj dobre a skončil ešte lepšie. Trochu mi robil problém stred, no mnoho vecí sa napokon objasnilo a ja som sa na príbeh zrazu pozerala úplne inými očami. Páčili sa mi flashbacky, čo sa teda v mojom prípade nestáva často. Do tohto príbehu úplne skvelo zapadli a ukázali nám ako sa chlapci spoznali a ako to medzi nimi bolo pred desiatimi rokmi. Niektoré útržky minulosti sa však ukazovali príliš často a stále sa opakovali, čo mi už prekážalo. ()