Dokonalá pohádka

• Španielsko Un cuento perfecto (viac)

Margot po útěku od oltáře marně hledá sama sebe a vůbec by ji přitom nenapadlo, že najít správnou cestu jí může pomoct sympatický zmatkař David. (Netflix)

VeeDee

Je to vskutku pohádka. O princezně, která se cítila svázaná, a o chuďasovi, který ji ze spárů smetánky vysvobodil. Koukalo se na to moc příjemně, až člověk cítil takové to šimrání a zkoušel si být na jejím místě... Jen kdyby se ten chuďas nechoval jako nějaký naivní náctiletý (chvíli vlastně oba). To mě fakt iritovalo. Ale jak to v pohádkách bývá, všechno dobře dopadlo a já jim to nakonec přála. ()

Jirka_Šč

"Pojď do hotelu. Strhám z tebe šaty." ■ Jak se překousne úvodní outsiderství hlavních hrdinů, je tato pětidílná pohádka velmi příjemně koukatelná (chtěl jsem něco, co by pohladilo a neměl náladu na charaktery, při kterých člověk skřípe zuby). Řecké ostrovy jsou krásné, španělština fajn, hraní s myšlenkami zajímavé a hlavní hrdinka sympatická - na první pohled nevýrazná, přesto aktivně sexi. Že neměla totálně nahé scény, nevadilo :). ()

ilca1710

Obvykle neobvyklá romantika s výborným hudebním podkresem. Celý příběh se proplétá okolo hlavních postav, které objevují, co je dělá šťastnými. Celá věc s útěkem od oltáře vlastně vůbec není rozmazávána, dokonce bych řekla, že je až moc málo vysvětlena a tím pádem by tam ani nebyla potřeba. I "princ" je vlastně někdo, kdo asi není vůbec dobrý muž a partner. Seriál má spoustu krásných momentů, nejen pro romantiky a má velmi zajímavou mechaniku, o které nebudu nic prozrazovat. Je osvěžující a ukazuje nám, že si mnohdy něco možná až tak úplně nepřipouštíme a když to přijde, neumíme s tím moc dobře pracovat. Za mě 5/5 ()

B.Wilde

Jo, tohle byla pěkná pohádka na konec roku. Taková ta správná romantická komedie, která ale díky několika detailům není úplně prvoplánová. Hlavní dvojice k sobě rozhodně pasovala a měli skvělou chemii. Do seriálu jsem šla na doporučení a nelituju. Už se těším, až se pustím i do knižní verze a doplním si to o jejich myšlenky a další scény, které se sem nevešly... ()

bearmeedek

Au, au a ještě jednou au. Myslím, že je už čas, aby někdo o tomto dílku napsal pravdu. V dávných časech jsem byl příznivcem romantiky a ta měla nějaký statut. V tom, co zde přítomní obdivují, jsem kouzelný romantický film nenašel. Mladík David mě kupodivu nijak nevadil, i když kořeny rodu z jiné planety byly občas znatelné. Ovšem Margot, to bylo dílo. Toto "zlatíčko" bylo nesympatické jak vzhledem, tak pohledem do nitra její duše i myšlenkových pochodů. Chápu, že realita není pro film podstatná, ale tady to bilo do očí. Občas tu někdo přidává hvězdu, dvě, za nějakou osobní sympatii, nesouvisející s filmem. Možná by se to mělo správně nazývat úplatkem. Takže můj úplatek, jedna hvězda, za krásné lokace v Řecku. Jen tam nemuselo tolik foukat. ()