Kvíz Jaromíra Soukupa

(relácia)
Súťažný
Česko, 2023, 30 min

Účinkujú:

Jaromír Soukup (moderátor), Jan Musil (moderátor)

Nový soutěžní pořad, u kterého se nejen pobavíte, ale dozvíte se i spoustu zajímavého. (TV Barrandov)

LION-MR.T odpad!

Fakt jsem nevěřil zdejším recenzí, že soutěžící mají papíry s A, B, C. A to, že tam budou otázky typu - ze, ktereho filmu je tahle hláška? Říkám si, že to prubnu a dokonce vydržel do konce  No, ale kurva ono to tam fakt je. Soutěžící stojí vedle sebe a, když neví kouknou k tomu druhymu. Soukup, už evidentně nemá prachy, když už to takhle fakt odbejvá. Připočteme jeho obří ego neměli ani nejslavnější a zároveň nenáviděni diktátoři tak vylezla tahle blitka. Nic proti soutěžícím. Věřím, že ze začátku netušili o jakou amateřštinu půjde, bych se ani nedivil, kdyby se jednalo o jeho zaměstnance, které tam nahnal, jinak je vyhodí. Tudíž jim nemusel dát ani ty výhry. Ale tenhle kvíz je urážka. Na druhou stranu aspoň si ten namyslenec dává do názvu svoje jméno, tak člověk aspoň ví di jakého dna půjde. ()

honajz odpad!

Profesionální soutěžní pořad si nepředstavuju tak, že vezmu Žofku ze sekretariátu a Frantu z autodílny, postavím je za stolečky, rozdám jim pastelky, nenechám je mluvit, jen hlasovat papírovými čtvrtkami, na kterých jsou písmenka A, B, C, koupím si karetní kvízy (třeba hlášky z českých filmů), a pak mluvím, mluvím, co jsem si kde přečetl. "Hlavní výhru - mobil - sponzoruje můj e-shop." Super hláška. ()

honajz2 odpad!

Čekal jsem to příšerné, ale fakt ne až takhle příšerné. Lacinější a amatérštější soutěžní pořad jsem v životě neviděl a nejspíš už ani neuvidím. To i Varna s Pavlem Dorotkou vypadá líp, vzhledem k tomu, že tam aspoň existují prostřihy, sice šíleně trapná, ale aspoň snaha o humor a dvě kamery, které mají smysl. Tady jsou kamery sice taky dvě, ale stejně je skoro pořád vidět jen Soukup, který tam sice má dva hosty, ale kvíz si dělá sám se sebou, protože po zodpovězení správné odpovědi ji ještě Soukup rozvede a když už by si hosté náhodou dovolili něco říct, prostě jim skočí do řeči a tváří se, jako by se nic nestalo. Dva soutěžící se tváří, jako kdyby tam byli spíš za trest, jsou zde záludné otázky typu "Jaké číslo má záchranná služba?" nebo "Z kterého filmu je tato hláška...", což je mimochodem otázka, která v mnou viděném dílu zazněla 10x za sebou (!!), opět se vše odehrává ve stejném studiu jako ostatní Soukupovy pořady a úplně nejtrapnější je, že se neodpovídá pomocí hlasovacího zařízení, ale pomocí papírů s A, B nebo C, kteří pak mají soutěžící ukázat, A když soutěžící zrovna neví, koukne ke druhému a vytáhne stejnou možnost. Mě poser. Když to začalo, říkal jsem si, že je to jak AZ Kvíz z Wishe, ale po dokoukání si myslím, že i ten by vypadal o dost líp. Tohle je AZ Kvíz za 5 korun - a možná doslova, protože do rozpočtu by patřily jen papíry, na kterých si Soukup vytiskl otázky. Tak hlavně, že ceny jsou z toho jeho obchodu, opět pojmenovaném po jeho maličkosti... odpad! ()

Olík

Soutěžící Jaromíra Soukupa u stolečků Jaromíra Soukupa, na kterých jsou připraveny čtvrtky Jaromíra Soukupa s možnostmi A Jaromíra Soukupa, B Jaromíra Soukupa a nebo C Jaromíra Soukupa. Soutěžící Jaromíra Soukupa se mohou presentovat pouze zvedáním oněch papírů Jaromíra Soukupa a jejich další povinností je poslouchat moudra moderátora Jaromíra Soukupa, které mu připravil tým Jaromíra Soukupa. A jako bonus Jaromíra Soukupa je oním moderátorem Jaromíra Soukupa, světe div se, samotný Jaromír Soukup Jaromíra Soukupa. Tuzemské televize a to i ty, které nejsou Jaromíra Soukupa, mají co se týče televizních soutěží, letitou tradici a jestli o některé z nich jde s jistotou rovnající se sto procentům říct, že jde o skutečnou amatéřinu, tak to je právě Kvíz Jaromíra Soukupa. ()

hrumsrt odpad!

Kvíz jak doma z kuchyně, když vás jde o víkendovém odpoledni trápit dítě... Ale obdivuji, že levnější to už být nemůže. Oni mají pastelky! ()

Derek1 odpad!

Další sebestředná prasečina z dílny TV Soukup. Kvíz stojí za nic. Grafické a soutěžní zpracování na dosti bídné úrovni. Směšné ceny, které jsou nižší než AZ-kvízu (a to je co říct) nebudu radši komentovat. ()

Sa.sa odpad!

Ne opravdu ne... Takhle to vypadá, když někdo nemá peníze na nic a tak vymyslí sračku, kterou může vysílat zadarmo... Njn TV Barrandov co dodat.... ()

oskiii odpad!

To se tak jednoho rána náš narcisní křivák vzbudil a usoudil, že mu v muzeu televizního bizáru chybí kvíz. A tak si sepsal otázky, vytiskl na papíry písmena A, B, C a pořad byl na světě. Staré známé studio, podivní soutěžící, Jaromír s ulízlou patkou a otázky na úrovni pomocné školy. ()

pindruche odpad!

Věděla jsem, že to bude strašný, ale až takhle? Uhekaný a upocený Soukup, který položí otázku z prvního stupně základní školy, sám hned odpoví a ani soutěžící, zřejmě nahnáni do studia pod pohrůžkou smrti, netuší, jestli je to otázka soutěžní. Zmateně berou do ruky pastelky, dívají se po sobě a k únikovému východu a váhají jestli mají na připravenou čtvrtku smolit odpověď. Na konci jeden (nevím jak a proč) vyhraje a Soukup ukáže cenu s nabídkou, že jestli dámskou kosmetiku vyhrávající muž nechce, může ji vyměnit za něco mužnějšího. V tomto okamžiku, šokovaná z té zábavy a zajímavostí zaregistruji značku kosmetiky Mademoiselle Agathe a ještě se dozvím, že je to cena za 3 tisíce. To je na frťana a velkýho. ()

Sweety_Leon

Otázky jsou fakt neuvěřitelně lehké typu: Kdo je aktuální prezident, kolik je v Česku krajů atd..... Na nějaký otázky by mohl odpovědět i člověk z první třídy, a to už je fakt kritický. Nejhorší ale je Jaromír Soukup, který se z svých hrudkách nepoučil, a musel udělat další černý pořad na televizi Barrandov. Nejhorší je ale výhra, která je mobil, což mi přijde opravdu absurdní, protože i v na lovu, a az kvízu, vyhráváte peníze, a ne nějaký nezajímavý mobil. Jednu hvězdu dávám za to, že je to lepší než ty hovna, co nám tady pan Soukup za celý ty léta v televizi Barrandov nadělal. ()