Chains of Heart

• Thajsko ตรวนธรณี
všetky plagáty

YumiOkami

[dokončeno 22.4.2023] nádherná kamera, herci byli (většinou) skvělí, krásný lokace, dobře zvládnutá režie. všichni se snažili a chtěli z chains of heart udělat kvalitní a poutavý seriál. well.... všichni kromě scénáristů. první epizody mě oslnily, jelikož mi připomněli můj oblíbený seriál kinnporsche. pak se to zhoršilo; hlavně na konci strašně věcí nedávalo smysl. ale bylo to brutálně vtipný! hlavně ty dinovo ninja hmaty v lesíku. nebo jak ken bulel 24/7. a nebo ho někdo škrtil. škoda, že to nebyla jenom komedie. ()

jiri.twist

Po velkém očekávání, kdy trailery lákaly a já myslel, že snad půjde o druhý KP, přišlo trošku rozčarování a po dvou dílech jsem seroš odložil, až bude hotový, protože se mi zdál trošku matoucí a po čekání na daší epizodu si mi už zase vykouřil z hlavy. To je asi ta chyba sledovat několik seriálů nedokončených současně. Nicméně ani po tom, co bylo hotovo, se mi nezdálo vše ok a bylo to jako Panna (některé momenty, záběry, herec Hali (Ken)) a Netvor (příběhový guláš, chaos, nelíbil se mi styl hraní herce Marca (Hin)) 5977 ()

Felisr

Hlavní dvojka jsou sice fešáci s báječnou chemií, ale tady bohužel pozitiva končí. Celé je to natočeno strašně neumětelsky, hlavně akční scény se nepovedly, což je velký průšvih vzhledem k tomu, že zabírají asi polovinu scén seriálu a působí neplánovaně směšně. Příkladem je pomalý pohyb při souboji dvou herců, kteří nemají dobrou bojovou průpravu, ale dodatečným zrychlením záběrů v postprodukci se mohlo leccos zlepšit, kdyby na to ale někdo vzpomněl. Při střelbě na pár metrů je úspěšnost zásahů stále v promilích, čemuž už se musíte smát nahlas. A když už jednoho padoucha trefíte a on padá na znak, po výstřelu zahlédnete trochu zvláštní oblouček CGI krve. Jaké je překvapení, když v záběru na ležící mrtvolu o vteřinu později není stopa nejen po krvi, ale ani ranka po kulce :-)) Takových drobností jsou tam bohužel desítky a úplně to zničí celkový dojem ze seriálu. ()