Pluto

Animovaný / Akčný / Dráma / Mysteriózny / Sci-Fi / Psychologický
Japonsko, 2023, 8 h 15 min (Minutáž: 56–71 min)

Predloha:

Osamu Tezuka (komiks), Naoki Urasawa (komiks)

Kamera:

Micuhiro Sató

Hudba:

Júgo Kanno

Jóko Hikasa, Šinšú Fudži, Minori Suzuki, Hidenobu Kiuči, Mamoru Mijano, Rikija Kojama, Hiroki Jasumoto, Kóiči Jamadera, Tošihiko Seki, Hidejuki Tanaka (viac)

Sedm nejmodernějších robotů na světě a jejich lidští spojenci se postupně stanou oběťmi neznámého vraha. A inspektor Gesicht brzy zjistí, že taky není v bezpečí. (Netflix)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (9)

Pluto (2023)

Seriál extrémně natahovaný. Huba nic moc. Animace nic moc. Snad všechny postavy nezajímavé. Vztahy robotů a lidí celkem komplikované. Ostatně i ti roboti jsou tady dost složití. Zápletka je taková divná s tím vyšetřováním a padouchy si nakonec vycucají z prstu. A o Pluta tady šlo dost okrajově na to kolik prostoru dostali ostatní. Vše se zde točilo kolem emocí. Trochu mě to připomnělo seriál Sherlock. Taky jsem u toho usnul. ()

Episode 1 (2023) (E01)

Nebýt smutnější části se skladatelem tak se mě zde nic nelíbilo. Řešení likvidace člověka a robota ve světě,  kde to vypadá, že spolu roboti a lidé dobře vycházejí. ()

Episode 2 (2023) (E02)

Pátrání po vrahovi stále není v cíli. Zatím nic moc seriál. ()

Episode 3 (2023) (E03)

Nevím co s tím. Mění se roboti v lidi?  Co je pluto zač. O co tady vůbec jde. ()

Episode 4 (2023) (E04)

Další odhalování nějaké zrady mezi vědci a vývoji superrobota. ()

Episode 5 (2023) (E05)

Další díl seriálu o pátrání po někom koho nikdo neviděl. ()

Episode 6 (2023) (E06)

Odhalili co mohli a nakonec žádný konec není. Co teď?  Padouch nalezen ale nemůže za to. Lidé smutní. ()

Episode 7 (2023) (E07)

Neuvěřitelné, že po tolika dílech to stále nedává smysl. Ušetření nepřátel přináší smrt hrdinů. Souboje robotů a nějaký nový boss Bora. ()

Episode 8 (2023) (E08)

Protože předchozí epizody nedávaly dohromady moc smysl, tak zde musel vypravěč vše vysvetlit proč se co stalo. A výsledek? Nechápu. Roboti chtějí ovládnout svět? Lidé chtějí ovládnout svět. Nebo za vše může nenávist? ()