Jak se stát vůdcem sekty

• USA How to Become a Cult Leader
USA, 2023, 3 h 9 min (Minutáž: 29–33 min)

Nahlédněte do příručky pro vůdce sekty, kde se dozvíte, jak získat bezpodmínečnou lásku a bezbřehou oddanost ostatních lidí a taky moc ovládat jejich mysl, tělo i duši. (Netflix)

Recenzie používateľa Marze k tomuto seriálu (4)

Jak se stát vůdcem sekty (2023)

Jak dosahnout bezpodminecnou lasku, nekonecnou oddanost a silu kontrolovat mysl, telo a duse lisi. Je to pro vsechny zucastnene tragedie. Jednotlive dily se soustredi na vudce a jejich taktiky a metody a to ve formatu prirucky "Jak na...". A to v sarkasticky strohem tonu. Je to tak tragicke jak zni v usich nazev. Nejmene jsem znal Jamie Gomez. ()

Přeměňte jejich mysl (2023) (E03)

Tento dil je jeden z nejbizarnejsich. Doporucuji si precist knizku pschologa Oldricha Miksika v nakladatelstvi Karolinum Hromadne psychicke jevy kapitolu o sektach, denominacich a kultech. ()

Dbejte na image (2023) (E05)

Tento vudce sekty a vrah ziskal z celeho serialu nejvice nasledovatelu. Jeho utok sainem na tokyjske metro jako pomsta za propadak ve volbach byl medialne znamy. Nebylo vysvetleno, proc se nezdaril dalsi utok cyklonem B. Varovne navasove je, ze clenove sekty schaneli v Rusku atomove zbrane. Dnes na vyrobu noveho viru staci laborator za tri milionu a trochu vedeckych znalosti. ()

Získejte nesmrtelnost (2023) (E06)

Nejdele existujici cirkevni sekta v tomto serialu Munisti, ktery konci slovy "na tomto svete jste bud predator, nebo korist", coz je vystizne. Predatori hledaji znamky slabosti a zranitelnosti. ()