Bez lítosti

Michelle Sudků (E01)

(epizóda)
Česko, 2023, 45 min

Vražedkyně ze Smíchova, Michelle Sudků, odhaluje hrůzné detaily ze svého života. Exklusivní výpověď, ve které vysvětluje, proč v roce 2016 zavraždila v obchodním domě v Praze za bílého dne ženu, kterou nikdy předtím neviděla. (prima+)

William_

No moc mi to nesedlo. Ne že bych byl močka a slabá povaha, ale nepřijde mi správné aby tyhle zbytečné existence dostávaly prostor v 2. nejsledovanější komerční TV. I forma jakou je dokument (respektive tento díl) natočen a sestříhán neshledávám jako nejpovedenější/nejkvalitnější. Ale uvidím co ostatní "případy". ()

FOCKE_WULF

S Michelle Sudků se život nemazlil. Naše humanitní společnost jí ve vězení ani neposkytne psychiatrickou léčbu, ona si to odsedí a léčena bude až pak, za dvacet let třeba. Možná bysme mohli ještě nespokojeně pomlaskávat, že někdo tak osudem přiskříplý ještě dlouho nechcípne a bude tu nejapně pokulhávat a zavadzat(pamatujete přece, budujeme sluneční stát pravdy a lásky a takovéto lidské chyby by měly zhynout v evolučním holokaustu. No ni?)____Ještě bych poradil řetězci Tesco, aby ve svých obchodech zaměstnali sekuriťáky, kteří budou monitorovat dění na place. Když někdo vypadá jako Drakulův bratranec z Mariupolu, po prodejně se kymácí jak starej Brůna z dílu Studna, na kozách má vytetováno Gladiator Daphne, v ruce porcovací nůž, tak se rozhodně nejedná o běžnou nákupní situaci "nemůžu najít burákový máslo" a někdo by se měl zajít zeptat, jestli je vše v pořádku. Nedbalé zabezpečení prodejen Tesco nás bohužel stálo jeden lidský život.____Námět na zamyšlení pro českou republiku - opravdu chceme děti dávat do pěstounské péče lidem, kteří je budou ponižovat, urážet, zesměšňovat, znejisťovat? To myslím není dobrý systém, nic pozitivního z něj nemůže vzejít. ()

j.sorensen

Za prvý mi vadilo, že ji Meloun oslovoval jako Michelle, ne paní odsouzená, nebo paní Sudků. ZA druhý měla zabít matku, která ji tak ubližovala a ne nebohou, náhodnou paní. Za třetí si měla za ty 3k koupit plynovku a jít přepadnout banku, dostala by třeba 10 let a za tu dobu by se možná změnila, léčila, zmoudřela atd. Za čtvrtý bych obnovil trest smrti, takovýhle zrůdy nemaj právo žít... ()

no2

2/10 - "Prostě nejsem zrůda. Ze mě vyzařuje láska, dobro." Říkat Sudků křestním jménem Michelle je jako nazývat Hojera Ladislavem nebo Sviteka Štefanem. Nezaslouží si to, jelikož to není žádná nebohá schizofrenička. Jen vražedná "postavička z Prioru", žádná česká Aileen Wuornosová. Souhlasím s uživateli, kteří nechápou, proč takovým lidem dávat takový velký prostor. Když už informovat o případu, tak komplexněji. Nebo takto (tj. takovému vrahovi věnovat minimální prostor). ()