Bez lítosti

Česko, 2023, 6 h (Minutáž: 45 min)

Strhující dokumentární série přiblíží divákům, jaký je život za mřížemi těch nejhorších, tedy na doživotí odsouzených vrahů. V nápravných zařízeních v Česku pobývá necelých 20 tisíc lidí, 49 z nich si odpykává doživotní trest za obzvlášť závažné zločiny. Bez lítosti představí osm takových jedinců, jejichž činy se dostaly do popředí zájmu médií. V osmidílné dokumentární sérii diváci uvidí například případ Michelle Sudků – vražedkyně ze Smíchova, Juraje Kučeráka – vraha se sekerovým syndromem, Miloslava Širůčka – vraha své vlastní rodiny, a další. Bez lítosti divákům přinese výpovědi vrahů, kriminalistů, ale ukáže i policejní záběry z místa činu a fotografie, ze kterých opravdu mrazí. (prima+)

Recenzie používateľa Arsenal83 k tomuto seriálu (5)

Miloslav Širůček (2023) (E04)

U tohto pána sedí názov seriálu ako riť na šerbeľ. Bez ľútosti, alebo možno aj bez zmyslu? Lebo nejaké city aj prejavil, na vraha svojej rodiny asi až príliš veľké. Ako foter bol magor, ale mal som ho rád. Brat mi nikdy nič neurobil. Mamka bola skvelá. Tak prečo ste ich zabili? Ja neviem. On nevie ani po 15 rokoch nič. A ešte mu aj hrozí, že pôjde podmienečne von. Čo ak zase nebude vedieť prečo a len tak si zájde na poľovačku v paneláku? Vodnou pištoľou to zrejme nebude. 🔫 ()

Lukáš Kopecký (2023) (E05)

"Vždycky jsem miloval ženy a miluji je pořád". Asi si chlapec neuvedomil, že je už 12 rokov v base. Tam môže milovať ženy, ale to v zadku nie je nalakovaný prst maturantky. ()

Jaroslav Stodola (2023) (E06)

Tak tu boli dve veci prekvapujúce. Po prvé: Stodola sa tam pri líčení svojho multivražedného príbehu smeje jak debil, potom si však uvedomíte, že on sa aj pred policajtami pri rekonštrukcii vrážd usmieval jak očarený rajským plynom. Proste psychouš na prvý pohyb kútikmi úst. Po druhé: Kurva, keď hovorí retard, dajte tam titulky! ()

Tomáš Vít (2023) (E07)

Fakt výhodné. Zabiť si skoro storočných susedov kladivom v osemnástke. Tváriť sa, že to bolo len v  momentálnom hneve a ich poslať na večnosť, hoci sa ledva už hýbali, no sám sebe vybaviť večný pobyt vo väzení a tam sa skúšať zabiť. Škoda peňazí od štátu na takého. ()

Juraj Kučerák (2023) (E08)

Indoslovák konvertovaný na českého Slezana, posilnený toluenom a vyzbrojený sekerou, avšak nie na pracovné účely v pravom zmysle slova. Nič zvláštne. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna