Aftermath

Mladá žena se po probuzení uprostřed lesa bez vzpomínek stane terčem útoku tajemných cizinců, jejichž motiv je stejně nejasný jako cesta domů. (FunDinDung)

JASON_X odpad!

Asi před týdnem jsem viděl jedno fakt hodně mizerný pseudoscífko (Spaceman). Ale proti téhle ultraamatérské megadementní hypersračce to byl aspoň film vizuálně pohledný, dobře vypravený a zahraný profesionálními herci. Magory, kteří píšou podobné scénáře, i ty magory, kteří pak podle nich vyrábějí filmy, by měli ze zákona zavírat do cvokhausů a dělat na nich pokusy, aspoň by z nich byl nějaký užitek. Howgh. ()

Mamlas odpad!

Nevím s jistotou, o čem to bylo. Asi o houbaření, bo jakási připitomělá baba tam chodí po lese a kouká kolem. Občas používám pro ty nejdebilnější filmy slovo "sračka", ale pro tohle dílo musím použít něco nového, co lépe vystihne jeho smysl a obsah - třeba "hypermegasračka". ⬇️ 0% ()

Fr odpad!

„MOŽNÁ JE TO CELÉ EXPERIMEN A MY JSME POKUSNÉ OBJEKTY…“ Ono nejen že to trapně vypadá, vono to trapný je. Filmařina za pár kaček, kterou si spíchli horkou jehlou nadšenci LARPu a hologram Erika Robertse.    /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Thx za titule „saurix“. ///                         PŘÍBĚH  *  HUMOR  ne  AKCE  *  NAPĚTÍ  ne ()

oveckaoa odpad!

Ženská má nehodu  v  autě a probudí se v lese.  Tam ji chce  zabít několik vojáčků v maskáčích a s plynovými maskami dvakrát ji zabijou , ale ona ožije a pomůže jí nějaký černoch. Pak se rozdělí černoch zemře a ona se dostane k cíli. Na konci zjistíme, že měla  autonehodu při , které  zemřely 4 lidi (tyhle lidi zabili ti vojáci) a později i ten černoch co se tam zabil na motorce (proto zemřel později asi) a ona je v kómatu oni jí řeknou, že záleží na ní zda chce žít nebo ne  a oni to nedokážou ovlivnit (proč ji teda chtěli zabít?)  ona jich postřílí (proč , když byla nesmrtelná?) a probudí se z kómatu a tohle všechno nakreslila její dcera. Pointa filmu je v tom, že ona se probudila z kómatu , ale byla na tom tak  špatně a do toho kómatu zase  upadla a je v něm aktuálně 21 let  a 3 měsíce její muž ji navštěvuje ve vzpomínkách a ten černoch je doktor co dělá na projektu, aby ji oživil její muž jí to pak řekne a ona se rozhodne to zabalit a zemřít . Nedává to smysl (Proč tam byli ti vojáci co jako představovali? Proč je tam postava Robertse co říká, že pokud ona něco zjistí oni zemřou čím je ohrožovala?) a je to nudné. Jinak Roberts je tam 10 minut na nějaké obrazovce pouze .  0 procent ()