Wataru Sajó je ve škole nechvalně proslulý tím, že neustále usiluje o pozornost své lásky Aiky Nacukawy. Jeho běžný den se točí kolem toho, že ji sleduje a na každém kroku jí vyznává nehynoucí lásku. Chvíle osvícení však Watara přiměje vzdát se svého dětinského chování a čelit realitě, že Aika jeho jednostranné city nikdy neopětuje. Od Aiky se distancuje a svůj nově nabytý volný čas tráví s přáteli a ve společnosti dalších půvabných dívek. Jak Wataru žije dál, Aika se k němu začne chovat neobvykle sugestivně, což ho přiměje pochybovat o tom, zda vzdát se své lásky bylo nakonec správné rozhodnutí. (mikki089)

kondor77

Roztomile hloupoučké anime mi nevadí, ale hloupé ano. Z počátku vcelku zajímavý hrdina se po pár dílech stane karikaturou sebe sama a pak už následuje kvalitativní sešup. ()

Jeoffrey

Wataru je realista! Proč je Wataru realista? Protože si jednoho dne uvědomí, že jeho „pokročilé balící taktiky“, spočívající v neustálém stallkingu jeho vyvolené a neustálém hlasité otravování a neodbytnosti, nezabírají. Kdo by to byl čekal? A jak po mě můžete chtít, abych někomu takovému reálně fandil? Hlavní hrdinka je ze změny hrdinova chování zaskočená, pravděpodobně pomalu zjišťuje, že jí hrdina vlastně chybí – zvykla si! Jo tak ona si zvykla! A já tak ani jí nějak nedokážu fandit… Do toho se zde rozehrávají podivné zápletky, objevují se další postavy, které mě ale po chvíli přestávají zajímat, vtipné situace mi přijdou reálně neskutečně pitomé a kvalita dialogů mi připadá tristní, nebos spíš občas nevěřím, že by někdo chtěl něco takového reálně vypustit z pusy. Během druhého dílu už to pak všechno opravdu nedávám, a tak přichází očekávaný drop a jestli se to někdy zlepší, jestli z toho třeba nebude romantika sezóny a jestli dokáže hlavní hrdina "zpropagovat" hlavní hrdinku ostatním, už se nedozvím. Nehodnotím, nesplnil jsem pravidlo 3 dílů, ale víc jak 3/10 by to co jsem viděl nedostalo. Nerealistický realista! ()

DaweForeman

Z tohohle anime jsem trochu rozčarován, protože má opravdu hodně dobrý základ, ale bohužel se ani po celých 12 dílech člověk nedočká využití jeho potenciálu a je to hrozně velká škoda. Hlavní hrdina nejdříve aktivní se pak v rámci určitého momentu kompletně změní, ale přesto nepřestane být zajímavý - má sice své uťáplé momenty, ale většinou řekne to, co si myslí i o opačném pohlaví, což vidím jako velké plus oproti ostatním hrdinům z jiných anime, kteří ani neceknou a jsou červení až na zadku. Jednotlivé dámské postavy jsou taky velice dobře sepsané a velice poutavé - ať už je to sestra hlavního hrdiny, hlavní hrdinka, kamarádka hlavní hrdinky, předsedkyně nebo ona "univerzitní" studentka. Problém je v tom, že všem postavám je právě věnován nějaký prostor, aby se člověk mohl s nimi sžít, ale vezme si to na sebe příliš velké soustu, aby všem dala za vděk v rámci délky jenom 12 dílů. To samé je i neuspokojivý konec, který je sice nepřímý, ale mohli to nějak lépe zakončit, i když něco mi řiká, že tam bude asi ještě něco více - upřímně nevím jestli v předloze je delší příběh nebo ne a jak mu odpovídá. Člověk by řekl, že je to romantická komedie, ale romantika je tu jaksi na vedlejší koleji a komedie je celkem vyvedená. Jenže připadá mi, že ústřední myšlenkou je nějaké hlubší sdělení, které je velice dobře skryto, takže ho divák jednoduše přehlédne - konkrétně dva důležité momenty (zaprvé onen míč a zadruhé pak onen ohňostroj). Celkově mi to atmosférou "trošičku", ale opravdu trošičku připomínalo anime "Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru". Po animační stránce je to celkem slušné, ale některé momenty by potřebovali ještě doladit a po hudební stránce je to taktéž slušné. ()