Level 1 dakedo unique skill de saikjó desu

• Japonsko Level 1 dakedo Unique Skill de Saikyō desu (viac)
Japonsko, 2023, 4 h 48 min (Minutáž: 24 min)

Rjúta Satú, který zemřel v důsledku přepracování, se reinkarnoval do jiného světa. Přestože je Ryouta naživu, je nyní vystaven jedné nepříjemnosti – jeho úroveň je v tomto novém světě stanovena na 1. Nemůže si sice zvýšit svou úroveň, ale ovládá jedinečnou dovednost, díky níž z příšer vytváří předměty podobné podvodům, které by v tomto světě neměly existovat. Když to pochopí, maximalizuje své statistiky s pomocí předmětů zvyšujících schopnosti a shromažďuje množství zbraní a předmětů, které jsou exkluzivní jen pro něj, což má za následek nejsilnější statistiky a výbavu, přestože je na úrovni 1. (mikki089)

gumbo

Dětinské, levné, sluníčkové, jednoduché. Prostě isekai pro 5 leté děti, který pravděpodobně napsalo dítě 7 leté (nebo možná vygenerovala AI?). Nic víc, nic míň. 40% ()

Jeoffrey

Hlavní hrdina dropnul do tohoto světa ze slizu, a i když není tím úplně nejvíc OP frajerem mezi všemi hrdiny generických isekaiů, přesto má neskutečný skill, díky kterému mu jde všechno líp než ostatním. Autor ho totiž miluje, a tak mu de facto dropuje všechno na zlatém podnose. Ne, to není ono, k tomu až později... Rjóta má totiž schopnost, že jeho dropy jsou větší, než jaké mají ostatní, což v praxi znamená, že tam, kde běžnému dobrodruhovi z monstra dropne bambusový výhonek, Rjótovi jich padne deset, místo běžné mrkve mu dropuje Bonduelle kvalita, a zatímco obyčejný člověk každé ráno dropne do záchodu leda tak hovno, Rjóta dropuje zlatá vejce... OK, to poslední jsem si vymyslel, i když neviděli jsme, takže kdo ví, přeci jen mu dropují věci i tam, kde ostatním nedropne nic. A aby toho nebylo málo, tak tu se náhle objeví dungeon, kde z monster nikomu nic nepadá, kromě hrdiny, na město zaútočí potvora, z které padnou věci zase jen Rjótovi. Zkrátka autor hrdinovi neustále všechno servíruje doslova pod nos tak, aby se ukázala jeho schopnost (bez které by byl jen obyčejný a nudný) a divák nad tím má žasnout, což funguje ale jen tehdy pokud trpí mentální retardací, nebo je mu pět a méně. A to vše na levelu jedna! Japonci a jejich obsese po levelech, nebo spíš snaha o to ještě vyzdvihnout, jak je Rjóta super, protože je jen level jedna a tohle všechno umí – jé ten je úžasný! A představte si, co bude až bude jednou na konci příběhu level dva! To mu ty Bonduelle mrkve budou padat rovnou v konzervě… Něco tak blbého a líně napsaného jsem už dlouho neviděl. Navíc i postavy jsou jen jednorozměrná klišé, minimálně těch prvních pár, co jsem viděl. Nejsem příliš trpělivý, mám rád svůj čas a s tímhle ho ztrácet nechci, protože přesně vím, kam se to bude celé ubírat, hrdinovi budou dropovat další přehnané věci, ideálně tam, kde ostatním nedropne nic, utvoří se kolem něj generický slepičinec, pardon harém, a hlavně – Rjóta bude pořád level jedna, což tak desetkrát zopakují, aby si to každý divák zapamatoval. Možná tam bude i nějaký příběh na pozadí, ale v prvních třech dílech, kdy by mě měli tvůrci zaháčkovat ke sledování, jsem ho nezaregistroval. A jelikož mám i já jeden velký skill, dokážu poznat špatné anime a dropnout ho v rámci tří epizod, tak jsem skončil ještě relativně včas, dřív než mě seriál dokázal naštvat úplně, připravit o pár mozkových buněk a nakazit iluzí, že pečení holuby do úst prostě létají, minimálně tomuhle hrdinovi. Drop po třech dílech a 2/10, jeden bod za animaci a druhý za králičí holčinu, která mi připomněla, že mi vypršelo předplatné na Playboy... Původně jsem chtěl dát 3/10, ale jelikož mě seriál dokázal znova naštvat, když jsem si na něj během sepisování tohohle výtvoru vzpomněl, tak se to musí někde odrazit. ()