gumbo

Myslíte, že by se chtěl někdy někdo reinkarnovat jako prodejní automat? Pitomost že? Jenže náš hrdina je přesně takový magor, co je radostí bez sebe, že se znovuzrodí jako jako prodejní automat s neskutečnou schopností měnit se na různé druhy dalších prodejních automatů. Je to jednoznačně isekai pro děti, s místy dětinským chováním postav, trochu až pohádkovým fantasy světem s hodně nudným dějem. Vlastně jen každý díl sledujeme, jak se náš automat dokáže proměnit zase v něco nového a jak dokáže zužitkovat produkty co z něj padají. Je to pitomé a naivní tak akorát, aby se to dalo dokoukat, ale víc od toho nečekejte. Když k tomu připočteme lehce podprůměrnou animaci a nezajímavý hudební doprovod, nelze hodnotit jinak než podprůměrně. 40% ()

Katakimiku

Můžete mi někdo vysvětlit, jak může seriál o týpkovi, co se po snaze zachránit milovaný prodejní automat sám jedním stane a reinkarnuje se do fantasy světa, mít právo být takhle strašně moc nudnej??? Nechápu a při tom to mohla být dobrá parodie na ty čím dál víc bizarní fantasy reinkarnační anime. 3/10 ()

Jeoffrey

Seriál o tom, že se chlápek reinkarnuje jako automat, vypadal na první pohled šíleně. Ta myšlenka je vysloveně pitomá, a proto jsem si to nemohl nechat ujít, protože mě zajímalo, co s tímhle jedním divným nápadem chtějí autoři předvést. Vysloveně jsem se těšil, jak o tom pak budu psát a budu se smát tomu, jak blbé to bylo, jenže… Je až překvapivé, jak relativně normálně a někdy i lehce nudně tenhle seriál působil. Nejzajímavější na něm nakonec ani nebyla ta původní myšlenka, ale spíš to, na co všechno mají v Japonsku automaty, nebo spíš co všechno jsou autoři ochotní za automat považovat. Dokonce musím seriálu i přičíst k dobru, jak kreativně se všemi těmi přeměnami našeho automatu pracuje, že je dokáže nejen využít na řešení každého problému ale i každé situace a pořád to pro mě působilo jakž takž uvěřitelně, občas i nečekaně logicky. K tomu jsou tu docela fajn postavy, sám náš automat je vlastně sympaťák, celková atmosféra je taky většinou příjemná, a i celý ten svět má sem tam co nabídnout. Takže se vůbec nebráním tomu se v budoucnu podívat na již oznámenou druhou řadu, přiznat, že z té první jsem vlastně docela mile překvapený a dát jí mírně nadprůměrných 6/10, protože i když to bylo fajn, nechytlo mě to tolik, že bych se na jednotlivé díly těšil, spíš jsem tím jen tak lehce proplouval. ()