Dark Gathering

• Japonsko ダークギャザリング
Japonsko, 2023, 10 h (Minutáž: 24 min)

Predloha:

Ken'iči Kondó (komiks)

Kamera:

Júó Andó

Nobunaga Šimazaki, Kana Hanazawa, Jú Sasahara, Rina Kawaguči, Jurika Hino, Fumitake Išiguro, Aino Šimada, Čikako Sugimura, Hironori Mijata, Hodaka Mieno (viac)

Keitaró Gentóga, student prvního ročníku vysoké školy, který pohrdá duchy, má nešťastný talent přitahovat duchy. Navíc před dvěma lety utrpěl psychické zranění, které z něj udělalo samotáře. S podporou své kamarádky z dětství Éiko Houzuki se však pomalu vrací do společnosti. Keitaró přijme práci soukromého učitele na částečný úvazek a učí Éikinu sestřenici Jájoi, která je zázračné dítě s podobnou duchovní konstitucí jako Keitaró. Ve snaze najít ducha, který unesl její matku, se Jájoi touží setkávat s duchy. Když Keitaró doprovází Jájoi  a Éko na strašidelná místa, jeho doučování se vzdaluje od svého původního účelu. (mikki089)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (26)

Dark Gathering (2023)

S odřenýma ušima dám tři hvězdy. Ale nejsem očividně cílovka. Mix komedie a hororu. Možná bych byl raději, kdyby to bylo jedno, nebo druhé. Pak je obojí nevýrazné. Ačkoli hororové scény určitě nejsou pro děti. Postavy jsem bohužel neměl rád. Ani jednu. Příběh trochu připomíná pokémony, jen místo nich máme duchy. Bohužel nejlepší část se opening s povedenou hudbou. ()

Houzuki Yayoi (2023) (E01)

Zvláštní, ale dokážu si představit, že by se u toho někdo i bál. Kombinace strašení a snahy o absurdní humor. ()

Gentouga Keitarou (2023) (E02)

Kluk je totální srab. I když asi oprávněně. Holka to totální magor. ()

Futari (2023) (E03)

Týpek je frajer, ačkoliv přišel určitě úplně posranej. ()

Houzuki Eiko (2023) (E04)

Další past na ústředního hrdinu jak se dostat do problémů s nadpřirozenem. A odhalení vztahu jho kamarádky. ()

Shinnyuusei Kangeikai (2023) (E05)

Kluk se opět dostal do maléru kvůli nadpřirozenu, ale ženská intuice jej z toho dostala. ()

Yakusoku (2023) (E06)

Další obyčejný příběh p chytání duchů a jak jdou po tom mladém panici. ()

S Tunnel (2023) (E07)

Další lov na duchy a mladý strašpitel zase v nesnázích. ()

Kami no Hanayome (2023) (E08)

Rozšíření harému a celkem velký problém s duchem. ()

Tokushin (2023) (E09)

Pokračování s duchem bohem a výzva k velké bitvě. ()

Nihon Zendo (2023) (E10)

Vysvětlování plánu jak porazit své nepřátele. Matku pojídajícího ducha a boha. ()

H Joushi: Kikendo S (2023) (E11)

Lov nejde podle plánu a hrdinové jsem pěkně v háji jak zatím nebyli. ()

H Joushi: Sotsugyousei (2023) (E12)

Trochu jako pokemoni. Jen místo pokemonů duchové. Ale chytání a souboje zůstaly. ()

Shutsugoku (2023) (E13)

Vyzvednutí balíčku bylo trochu nebezpečnější, než se zdálo. ()

Kyuu F Tunnel (2023) (E14)

Milovník strachu Eiko se tady může vynabát do plna. ()

Kyuu Kyuu F Tunnel (2023) (E15)

Ukázka schopností jednoho z lapených duchů a sběr duchů do armády. ()

Bukken (2023) (E16)

Vyrovnání se s následky návštěvy ve strašidelném tunelu. ()

Jutaikokuchi no Ie (2023) (E17)

Poslední díly místo kluka dostává bídu Eiko. A to pořádnou. ()

Kawataredoki (2023) (E18)

Duchové jsou proti sobě a je načase obnovit původní návnadu. ()

Tourou (2023) (E19)

Vyzvednutí ducha. Původní návnada vše schytala. ()