Smolíkovi odjíždějí na neděli do kempu, ale na motorku se jim vše nevejde a když si vypomůžou servírovacím stolkem, dá se do deště a je po víkendu v přírodě. Od svého prapředka se však dozví, že počasí lze snadno řídit, a tak je tu přeci jen nějaká naděje, že odjedou. (sator)

sator

Smolíkovi odjíždějí na neděli do kempu, ale na motorku se jim vše nevejde a když si vypomůžou servírovacím stolkem, dá se do deště a je po víkendu v přírodě. Od svého prapředka se však dozví že počasí lze snadno řídit a tak je tu přeci jen nějaká naděje že odjedou. ()

LachtanShows

Přesto že bych našel pár hlušších chviliček v tomto díle o počasí, jsou scénky zejména z konce epizody skutečnými highlighty samotné série a některé hlášky by měly být někam zaznamenány, abych se k nim mohl vracet se svojí děravou hlavou a bavit se nad nimi jako nyní, kdy si je ještě dokážu pamatovat. ()

Sa.sa

Teda to je vynález na řízení počasí akorát by to neměl ovládat Pepa Smolík :)))) Jinak ten přívěsný vozík ze servírovacího stolku to byl teda vynález, hlavně ukazatel směru ze psa a světla z kočky :P ()