Ládínek si pro své pokusy potajmu vybere z rodinné televize nějaké součástky, takže večerní posezení u detektivky se nekoná, díky součástkám se mu ale podaří zkonstruovat vysílačku, se kterou se nečekaně spojuje se svým „prapředkem“ z budoucnosti, z třiatřicátého století. Teleportace darů od štědrého příbuzného nedopadá však tak, jak by si táta a Ládínek představovali. (sator)

LachtanShows

Díky momentálnímu nečekanému opojení geniálně vtipnými intergalaktickými dobrodružstvími Vladimíra Smolíka jsem si zkrátka musel najít i původní seriál, na který ten meziplanetární navazuje. Sice mi v lecčem baví Ládínkovy sólo mise o chlup víc, mám avšak ohromně rád všechny postavy, a tak je super trávit ty dvacetiminutovky s celou rodinkou, ne jen s Vladimírem a Zorrem. ()

sator

Ládínek si pro své pokusy si potajmu vybere z rodinné televize nějaké součástky, takže večerní posezení u detektivky se nekoná, díky součástkám, se mu ale podaří zkonstruovat vysílačku, s kterou se nečekaně spojuje se svým "prapředkem" z budoucnosti, z třiatřicátého století. Teleportace darů od štědrého příbuzného, nedopadá však tak, jak by si táta a Ládínek představovali. Když se spojují se svým příbuzným z budoucnosti, z třiatřicátého století, používají termín prapředek, ale to slovo je špatně zvoleno, používá se pro příbuzného z minulosti. Pro příbuzného z budoucnosti by se dalo použít jedině "prazadek",  tenhle novotvar by ale v ústavu jazyka českého nesjpíš neprošel. Zpěvačka v televizi, tedy její hlas, patří Teri Harangozó, což byla maďarská zpěvačka. Ve své době byla jednou z nejvlivnějších umělkyň v Maďarsku, jejíž nezávislé album ovlivnilo mnoho maďarských zpěvaček. ()

strom-z

Gábi: "On snad ani tu televizi neopraví... Na něco tam nějak šáhni, něco tam s něčím udělej!" Halíř: "Ještě jeden host a pustím si plyn." ()

• Zpěvačka v televizi, tedy její hlas, patří Teri Harangozó, což byla maďarská zpěvačka. Ve své době byla jednou z nejvlivnějších umělkyň v Maďarsku, jejíž nezávislé album ovlivnilo mnoho maďarských zpěvaček. (sator)