Downeyho auta snů

(relácia)
  • USA Downey's Dream Cars
Dokumentárny / Reality-TV
USA, 2023, 4 h 29 min (Minutáž: 41–51 min)

Účinkujú:

Robert Downey Jr.

Robert Downey ml. využívá všech svých schopností vyjednávání, aby koupil použitá auta, která vždy chtěl. Samozřejmě je hned první den rozebere a znovu sestaví! (Discovery Channel)

Lukango

Downeyho auta snů je fajnová reality show pro milovníky aut a Downeyho, která není něčím výstředním, ale neurazí a jako zabiják času funguje. Tato reality show o úpravě aut nijak nevybočuje, akorát v čele s Robertem Downeym Jr. přidává menší přiblížení o jeho životě a charakteru. Vše je směřované k ekologii a ekologičtějším řešení v automobilismu, které dokáží podpořit reálnost a fungování v reálném světě a po shlédnutí jsem si říkal, že tato ekologická změna v automobilismu není zas tak nereálná, jak jsem si myslel, akorát ne v Česku. Myslel jsem si, že tu Downey bude víc času a bude se i podílet na přestavbách, ale ve skutečnosti je jen ten, který přes Zoom zavolá a vše zaplatí. Samozřejmě, že je tu Downey zábavnou složkou, která ten moto svět osvěží vtipem a bláznostvím. Délka jednotlivých epizod je akorát tak dlouhá a kdyby každá epizoda měla o 10 min navíc, tak by se to na hodnocení podepsalo. Celkově se jedná o slušný pořad o autech, který samozřejmě vyzdvihuje hlavní aktér, který vnáší zábavu. Není to dokonalé najdou se tu trapné a nezáživné momenty, ale není jich zas tolik. Nejhorší epizoda je podle mě první (6/10) a ta nejlepší je podle mě předposlední a poslední (7-7-5/10). Známka: 6,5-7/10 ()