Ambiciózní influencer Marco získá práci snů u výrobce make-upu a tím začne jeho oslnivá cesta za sebepoznáním plná pracovního chaosu i romantických výzev. (Netflix)

lexa.k

Průměrný seriál s protivně ufňukaným hlavním hrdinou, kterému teče život mezi prsty, protože neví, co chce. Na tom se moc scénář stavět nedá. To je problém, ne to, že je to zženštělý gay. A když čtu recenze, potvrzuje se mi to, že český divák nemá obvykle problém, že je někdo gay, jen se tak nesmí chovat. ()

Roman Albach

Těžko hodnotit tento seriál, když mi byla tak silně nesympatická hlavní postava Marca. Chápu, že to je asi můj osobní problém, nicméně to vedlo k tomu, že jsem měl občas potíže tohle dílo sledovat. Určitou Marcovou rehabilitací mohl být poslední díl, který nám odhalil, jak to s ním/s ní vlastně je. Možná kdyby toto bylo řečeno na začátku, celé to vnímám jinak. Rád jsem viděl znovu Kim Cattrall, ikdyž často mě při jejím sledování napadlo, že by snad bylo lepší tu energii a čas věnovat And Just Like That... ()

Botič

Tvůrci několikrát zopakují, že život je messy, ale nejsem si úplně jistý, zda tahle mantra může ospravedlnit všechny ty red flags a toxické vztahy, kterými je Glamorous napěchovaný. Trojúhelník Marco-Ben-Uber Guy je vyloženě bolestivý sledovat. Kim Cattrall zas pokračuje ve své cestě vymést všechny queer seriály posledních let, ale tentokrát bez jiskry. ()

jopos1991

Na tohle jsem starej, ale dokoukal jsem to. Hlavní hrdina je děsně nesympatický a vztahová chemie mezi všemi těmi jeho kluky nefunguje a nevěřil jsem to. Sralo mě, a fakt mě sralo, že se ze všeho tak mile vypovídali a vše bylo hned zase růžové. A největší krávovina, že ten vykroucenej, namalovanej kluk je TOP! to je pasivka jak z katalogu ()

chrispe

Po počátečním rozčarování musím uznat, že mě to bavilo. Klasický příběh o holce, která díky šťastné náhodě získala práci ve vysněné firmě, která záhy musí řešit nějaké trable (k jejichž vyřešení samozřejmě může přispět) a do toho nějaké ty srdeční peripetie, kde máme dva soky v lásce. Akorát tady je ta holka silně nalíčenej mladej kluk na centimetrových podpatcích. Marco byl nakonec fajn. Celý je to odpočinkový, pohádkový (i záporáci se nakonec většinou prostě rozhodnou dobře) a Kim Cattrall je tu pro mě bonus navíc, i když měla celou dobu děsně smutný oči. 3,5* ()