Do hlbiny

• Česko Do hlubiny (viac)

Atraktívni mladí ľudia Jared (Paul Walker) a Sam  (Jessica Albaová) si bezstarostne žijú v prívese pri pláži na Bahamách. Sam pracuje ako sprievodkyňa v miestnom vodnom zábavnom parku "Atlantis" a Jared je potápač. Jeho skutočným snom je nájsť legendárnu pirátsku loď "Zephir", ukrývajúcu náklad za niekoľko miliónov dolárov. Keď ich navštívia Jaredov kamarát Bryce kamarát Bryce (Scott Caan) so svojou novou priateľkou Amandou (Ashley Scottová), všetci štyria sa pustia do hľadania stroskotanej lode. Na morskom dne pritom narazia pritom na trosky lietadla, ktoré havarovalo počas nedávnej víchrice a je naložené kokaínom. Bryce a Amanda si chcú kokaín nechať, ale Jared a Sam sú proti. Všetci štyria sa rozhodnú o náleze lietadla pomlčať a venovať sa ďalej hľadaniu lode. Bryce a Amanda chcú z potopeného lietadla časť kokaínu vyzdvihnúť a predať ho Primovi (Tyson Beckford), ktorý vlastní nočný klub. Žiaľ, Primo je spolupracovník drogového magnáta Reyesa (James Frain), ktorému kokaín z lietadla patril, a ten chce svoj tovar späť. Ak mu celý náklad z lietadla nedoručia včas a zadarmo, tak ich všetkých jednoducho zabije. (TV JOJ)

madpepek

Hezký, nenáročný, oddechový, dobrodružný film v nádherném prostředí + nádherná Jessica Alba.To tvoří dohromady tři hvězdičky. ()

Lion438

Filmy o lovcích pokladů na dně oceánů mě vždycky zajímali. Tenhle byl takový průměrný. Trochu scifi scén při neuvěřitelně dlouhých ponorech bez nadehnutí mi dojem kazilo. 50 % ()

Kató

Nedal jsem to, tady , ale na rozdíl od mnoha filmů za to nemohla nenaladěnost, ale asi všichni, kdož se na tvorbě tohoto skvostu podíleli....... ()

k.rakonos

No, první polovina filmu vypadala, že se na to můžou koukat i menší děti, zajímavé prostředí, potápěči, poklad...Ve druhé polovině se z toho po americku stal akční thriller, mafie, drogy a plno mrtvých. Jako by bez toho už ani nešel natočit film. No a na herečky, zejména J. Albu se samozřejmě dalo koukat a je mi jedno, že to někdo nazývá povrchním dílem, na pěkný věci (lidi) se rád koukne každý ne?:-) ()

zelvicka82

Sice nic moc příběh, ale jako oddychovka dobrý.Krásný moře , těla, opálení, trocha akce-no přiznejte, kdo byste alespoň na minutu nevyměnily křeslo za vyjížďku na loďce o:)) ()

AlesNitram

Samá negace... co ale od takového filmu čekáte? Plavky, slunce, blankytně modré moře... popcorn do ruky a vypnout mozek. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Ale asi právě proto, že se na ty překrásný Bahamy nikdy nepodívám (o Jessice Albě asi nemá cenu nic psát :o) a jestli Paul Walker zadrží dech na 10 minut? Holt je to frajer, já se bavim, i opakovaně... ()

Novik

Sice někdy hloupé ale mě to jako na nudné odpoledne přišlo velice vhod. Moře, žraloci, pěkné holky, Walker je frajer a Alba je pěkná. Pro mě to je akorát. :) ()

gyna

Dvě hvězdičky jen za dobré obsazení v tomhle filmu. Jinak totální propadák a nuda, která trvá neuvěřitelných 110 min. I kdybych se na to podíval ještě párkrát, tak i přesto nenajdu nic, co by mě zaujalo. ()

johnny371990

Vela nadsenia u kritikov film nezozal. Je pravda, ze dej je slabsi, ale celkove prostredie nakrucania a vykon hercov a hereciek to vyvazuje. Hlavne Jessica Alba bola jednicka. Mala by sa objavovat vo viacerych filmoch s podobnou potapacskou tematikou :) ()

pan Spock

Já myslím, že jsme autory nepochopili. Oni nechtěli natočit film, ale dokument o pozadí a křivkách (ikdyž dozajista krásných) Jessicy Alba a její kámošky. A ten pokus o příběh, za který by se nemusel stydět ani Flyn Carsen, se jim tam připletl asi jenom náhodou. Takhle si totiž dobrodružný film opravdu nepředstavuju. ()

Zavi

Keď som videl prvý krát tento film mal som asi 14 rokov. Zamiloval som si Jessicu Albu, Ashley Scott a hlavne celý tento film. Úplne som ho hltal a videl som ho asi 5-krát. Všetkým sa to zdalo divné pretože tam nie je asi nič čo by som deťom mohlo páčiť. Aj pre mňa je to záhada. Krásne prostredie, dobré herecké zoskupenie Paul Walker (Rýchlo a Zbesilo), Jessica Alba (Fantastic 4), Ashley Scott (Kráčajúca Skala), Josh Brolin ( Grindhouse: Planéta Teror ), James Frain (True Blood). Nie je nič čo by sa mi na tom filme nepáčilo...no nerozumel som prečo rodičia vždy zaspali.. :-P ()

w0rm_cz

Já tenhle film prostě miluju, už jen pro záběry z potápění. Odpočinková krásně barevná podmořská nádhera + Jessica Alba. Od tohohle filmu se ani nedá čekávat nic víc, než to je. Původně jsem chtěl dát 4*, ale za kombinaci blbnutí na skůtrech a Paul van Dyka ještě jednu hvězdu přidávám :-) ()

kratajirka

Víte, proč jsem dal 3 hvězdy? Tak se na to koukněte znovu a pochopíte. Nebudu hodnotit film po filmové stránce, protože je to o ničem. Tenhle film je o kráse přírody a hlavně hlavní protagonistky a ta je sakra krásná. :) ()

CeskePivo

"No teda nevim" --- ON: No to teda fakt nevím. Slova "Ten film znám, miláčku, pojdˇ kouknem na něj!" už mě sice párkrát dostali do pořádného průšvihu a tentokrát to bylo úplně.....stejné. O hercích snad ani nebudu začínat. Prý že někoho dokážou herecké výkony nebožtíka Paula Walkera inspirovat ale já osobně hercům, kteří mají v repertoiru jeden a půl drsných pohledů nikdy moc neholdoval. A scénář si našel uplatnění už někokrát v průběhu 20. století. Topmodelka by za to možná stála ale dvouhodinová předehra je i na mě trochu moc. --- ONA: Krásná těla, luxusní plážové prostředí, nebezpečí a hromada peněz! Někdo by třeba mohl postrádat kvalitu, úrovenˇ a takové věci ale pár "pekáčů buchet" to zase zachrání. No prostě pokoukání pro nás dámy. --- --- FACIT: Estetika (ne)herců a prostředí nestačí zachranˇovat nepovedený snímek. ()

Béčkové horory útočí

Béčkové horory útočí

20.07.2008

Pokud jste příznivci sofistikovanějšího strašení ve stylu třeba Osvícení či Šestého smyslu, neobtěžujte se číst dál. Dnes si totiž dáme porci hororů, které o kategorii A nezavadí ani náhodou. A právě… (viac)