Oskar

Tři znuděné holčičky tráví večer pěkně amorální zábavou. Vytáčejí náhodná telefonní čísla a nasazují lidem brouka do hlavy větou "Viděla jsem, co jste udělal a vím kdo jste." Náhoda tomu chce, že se dovolají muži, který toho večera po hádce zavraždil svou manželku. Vrah uvěří, že je prozrazen a chystá se domnělých svědků zbavit... Nápad je skvělý a nosný, ale film bohužel nikdy nepřekročí práh tuctové kriminální historky a nestane se opravdu napínavým thrillerem. Začíná a chvíli i pokračuje skoro jako situační komedie a možná že kdyby u toho zůstal, byl by i lepší. Scénář byl evidentně šitý horkou jehlou a i když formálně nejde o žádnou tragédii, postavy mají příliš mělkou psychologii a motivace, než aby snesly srovnání s hrdiny hitchcockovských a jiných příbuzných filmů. Vrah (John Ireland) postrádá charisma a Joan Crawford, uvedená na prvním místě v titulcích, hraje menší, až postradatelnou roli sousedky, která se ho pokouší svést. Pochybuju, že si na ten film zítra ještě vzpomenu. 40% ()

Martin741

Nema to tematicky ani atmosferou na film Sorry, Wrong Number 1948. No stale sa oplatilo sledovat reakcie ludi, ked im tie holky zavolali a povedali : I saw what you did and who you are  : 67 % ()

kaylin

Mám rád Williama Castla a na každý jeho snímek, který jsem doposud neviděl, se těším. A zatím mě snad nikdy nezklamal. Byl schopný natočit jednoduchý film tak, aby mě bavil, což je i případ filmu „I Saw What You Did“. Holky to zvládli skvěle zahrát a John Ireland se parádně zhostil role parchanta. Konec je trochu jednoduchý, ale zase jsem nečekal, že to bude extra drsné. ()

andrew88

Děj samotný dokáže udržet diváka v očekávání, co přijde a nemůžu říct, že bych se nudil. Ale scénárista by si zasloužil facku za to, co herci občas vypustili z pusy. Zvlášť otravná je ta malá holka, která plní film naprosto nepotřebnými dialogy. Nejhorší je konec, kdy vrah zemře, holky se třepou hrůzou a brečí a o sekundu později se smějí a tančí si to na "cirkusovou" hudbu domů a nějaká mrtvola je vůbec nezajímá....Plus opět za Joan, která prostě umí. ()