Nezvestní

• Česko Pohřešovaní (viac)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
Kanada, (2003–2006), 39 h 45 min (Minutáž: 42–45 min)

Predloha:

Meg Cabot (kniha)

Caterina Scorsone, Vivica A. Fox, Mark Consuelos, Louis Ferreira, Gloria Reuben, Dean McDermott, Justina Machado, Sean Baek, Ksenia Solo, Ricardo Betancourt (viac)

Indianapolis. Jess Mastrianiová (Caterina Scorsoneová) utrpí úraz pri záchrane svojho brata počas búrky. Do tyče, ktorú drží, udrie blesk a ju zrazí na zem. Vzápätí sa s ňou začnú diať čudné veci, ktoré si nevie vysvetliť. Snívajú sa jej zvláštne sny o nezvestných osobách. Jess si pozrie fotografiu a vzápätí má víziu, a na základe nej vie, kde sa pohrešovaný človek nachádza. V priebehu niekoľkých dní zachráni troch ľudí, keď nahlási dôležité informácie na špeciálnej linke nezvestných. Šéf FBI požiada agentku Brooke Haslettová (Gloria Reubenová), aby médium preverila. Jess podstúpi podrobné testy a na základe ich výsledkov FBI požiada dievča o spoluprácu. Jess Mastrianiová sa stane špeciálnou konzultantkou úradu. Vzápätí je poverená nájsť Evelyn Grantovú, 27- ročnú mladú ženu, ktorá bola zamilovaná do senátora a čoskoro sa mala stať jeho manželkou... (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Tryskomyš k tomuto seriálu (5)

Nezvestní (2003)

První serie mě docela zaujala. Je dobrá. Ale v momentě, kdy se seriál přehoupl do druhé série, jsem nevycházela z údivu. Má to mnohem větší grády. ()

Season 1 (2003) (S01)

První serie mě docela zaujala. Je dobrá. Ale v momentě, až se seriál přehoupne do druhé série, má mnohem větší grády. ()

Pilot (2003) (S01E01)

They Come as They Go (2003) (S01E02)

Insomnia (2003) (S01E03)

První série mě docela zaujala. Je dobrá. Ale v momentě, až se seriál přehoupne do druhé série, má mnohem větší grády. ()