Nevlastní otec Brittney Haversové Niles zahyne při havárii soukromého letadla. Brittney ale nezdědí jeho majetek v hodnotě téměř sedmdesáti milionů dolarů, ale pouze roční rentu pětadvacet tisíc. Zbytek připadne jeho společnosti, pokud se o dědictví nepřihlásí Nilesův přímý potomek. A ten se k překvapení všech přihlásí. Je to Maya Kingová, která tvrdí, že je Nilesova nemanželská dcera a ochotně se podrobí testu DNA. Soudní lékař Julian Hayes potvrdí, že je to pravda. Vyšetřovatel pojišťovny Terence Bridge, která má vyplatit pojistku ve výši dvou milionů, objeví několik nesrovnalostí potvrzujících, že havárie Nilesova letadla nebyla nehoda. Zjistí také, že Hayesův test byl podvod a do všeho jsou zapleteny Brittney a Maya, které lékaři slíbily část dědictví, pokud jim pomůže. Nechtějí se s ním však dělit, a tak ho zavraždí. Bridge dívky konfrontuje a nabídne jim mlčení, pokud mu vyplatí polovinou majetku. (Nova Cinema)

DansteR

Nebezpečné hry 2 asi nikoho moc nepřekvapí, kdo viděl jedničku tak se na dvojku ani nemusí dívat, není zde snad žádný posun dopředu ani v dějové linii ani v ničem jiném, ale na příběh desítek podrazu a lží se i přesto dá koukat a i když je obsahově to to stejné. Dvě hvězdičky jak už tradičně za "čekání na největšího lháře" a pěkné záběry z Blue Bay včetně pěkných holek...ještěže tam mají pořád teplo :-D ()

Sinclair odpad!

Trapné, trapné, třikrát trapné. Celý film je zpoloviny jako reklama na playboy, ale obsahově je to strašná konina. Kombinují se zde zkopírované scény z prvního dílu s příběhem typu "je to vražda, napsala". Naprosto překombinovaný příběh je ještě více podkopáván výkony béčkových herců pod jejichž dovedností je jediná emotivní chvilka zakončená slovy "ne, už ne". ()

lepinla792

Špatné hodnocení není jen za samotný film, tam bych mohl uvažovat až o třech hvězdičkách, ale v ději to Nebezpečné hry "jedničku" vůbec nerozvíjí, jen kopíruje. ()

Rathe

Nebezpečné hry pokračovali ve stejně zaběhlém systému jako v prvním díle. Jo, až moc v zaběhlém systému, že jsem hledal aspoň těch málo chvil, které byly jiné. Opět se tu objevila základní trojice - dvě dívky a jeden chlapec. Od nich se to ovíjelo k dalším lidem a všichni se navzájem vraždili. No herci se teď moc nepředvedli. ()

Jarsey

Nevím, jestli byl záměr, aby se snímek co nejvíce podobal svému předchůdci. Na začátku je opět beseda se studenty na téma sex na středních školách / sexuální násilí apod. Jsou tam dvě rivalky, ale jen na oko, ve skutečnosti kují pikle. Ze zkušenosti z prvního dílu jsem čekala na konci bombu, té jsem se dočkala (tedy nějakého zvratu, jinak nic extra), takže dost velké zklamání. ()

drkaldj

Začátek je docela kopírka, První díl byl skvěle obsazený, solidně zahraný a celkem slušně napsaný. Druhý díl se nemůže pyšnit žádnými hvězdnými jmény, působivými výkony ani kvalitním scénářem. V prvním díle byla nahota nebo intimní scény účelné, trefné, zkrátka vykreslily atmosféru. Zatímco tady je to jenom proto, aby to tam prostě bylo a divák dostal aspoň něco. Scénáristi si s dějem hlavu nelámali, čím déle se dívám, tím větší kopírování prvního dílu je viditelnější. V podstatě jsou změněna jen jména, místo, okolnosti, a některé další aspekty. Pokud bych přimhouřil oči a odmyslel si špatné věci (například fakt že jde o předělávku prvního dílu) dosáhlo by to na solidní průměr. A protože druhá půlka mě nenudila, rozhodl jsem se že ty tři hvězdy dám (ale jen opravdu těsně). ()

Denise a Neve opět spolu

Denise a Neve opět spolu

17.02.2006

Filmová společnost Mandalay nominovala na post režiséra připravovaného snímku BACKSTABBERS vyhasínající hvězdu Johna McNaughtona a hodlá do něj obsadit herečky Denise Richards a Neve Campbell, pro… (viac)