Blossoms & Blood

Krátkometrážny / Komédia / Dráma
USA, 2003, 12 min

Zbierka zosnímaného materiálu k filmu Opití láskou (2002) s alternatívnymi alebo vynechanými scénami. Snímky sú sprevádzané piesňou od Jona Briona s názvom "Here We Go". Toto krátke dielo tiež zahŕňa viac umeleckých návrhov od Jeremyho Blakea, ktoré nakoniec neboli do filmu zapracované. (PATWIST)

Chrustyn

I přesto, že jsou "Opilí láskou" jedním ze slabších Andersonových filmů, stále se jednalo o velice příjemnou záležitost. Tohle je zde naprostou zbytečností a jedná se o pár nepoužitých a ničím zajímavých scén. ()

ScarPoul

Tak trochu katarzné. Nieže by to doplňovalo pôvodný film, ale akosi ešte utvrdí pocity z neho. Aj keď sú to len omrvinky výborného koláča, stále sú chutné. Aj keď sa to nedá nazvať úplne kraťasom, je zatiaľ z Andersonovej tvorby najlepší. ()

Streeper

Jelikož se mi nelíbil film, tak jsem tak nějak předpokládala, že se mi nebude líbit ani tohle a potvrdilo se mi to. Hudba je skvělá ale zbytek mě prostě nezaujal. ()

H34D

Stejně jako Opilí láskou i tenhle kraťas vyniká hlavně atmosférou. Podivné, ale milé postavy se sympaticky neomalným způsobem prodírají všedním životem... Sled lehce abstraktních scén v tomhle filmečku netvoří ucelený příběh a právě bezdějovost v čele s "nesmyslným" závěrem je největší slabinou Blossoms & Blood. Nicméně skvělá hudba to vytahuje na 7/10 ()

• Toto krátke dielo sa objavilo na dvoj-DVD disku k filmu Opití láskou (2002), ktoré bolo uverejnené v júni 2013. (PATWIST)